REKLAMA
REKLAMA

POLAŃCZYK: Pijany sprawca kolizji uciekł z miejsca zdarzenia

POLAŃCZYK / PODKARPACIE. W sobotę doszło do zdarzenia drogowego, w którym uczestniczyły dwa pojazdy. Podczas manewru wyprzedzania, kierowca wyprzedzanego pojazdu nagle zjechał na lewy pas i doprowadził do zderzenia. Sprawca kolizji uciekł z miejsca zdarzenia.

5091474054W sobotę ok. godz. 23 w Polańczyku doszło do zdarzenia drogowego. Pracujący na miejscu policjanci ustalili, że kierująca citroenem jadąc trasą z Polańczyka do Wołkowyi chciała wyprzedzić wolno poruszający się samochód marki Mazda. Podczas wyprzedzania, gdy samochody zrównały się, kierowca mazdy z nieznanych przyczyn zjechał na lewy pas ruchu. Wykonany manewr doprowadził do zderzenia bocznego z prawidłowo jadącym citroenem. W wyniku uderzenia 39-letnia mieszkanka Rzeszowa zjechała na lewą stronę, ocierając pojazdem o barierę energochłonną, znajdującą się przy drodze.

Kierowca mazdy zatrzymał się. Z samochodu wysiadł pijany mężczyzna, który przewrócił się do przydrożnego rowu. Sprawca kolizji poinformował pokrzywdzoną, że zatrzyma się w bezpiecznym miejscu, po czym odjechał z miejsca zdarzenia.

Policja prowadzi czynności wyjaśniające okoliczności tego zdarzenia.

źródło: KPP Lesko

foto: KPP Brzozów

20-06-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)