REKLAMA
REKLAMA

Wkrótce inauguracja IX Sanockiego Lata Podwórkowego

SANOK / PODKARPACIE. W piątek 24 czerwca 2016r. w Sali Herbowej Urzędu Miasta w Sanoku odbędzie się inauguracja IX Sanockiego Lata Podwórkowego. W tym roku zajęcia będą odbywać się na 8 podwórkach w dzielnicach: Śródmieście, Błonie, Wójtowstwo, Posada, Dąbrówka, Zatorze, Olchowce.

Na spotkania i zabawy zapraszamy trzy razy w tygodniu przez dwie godziny. Nowością tegoroczną są zajęcia w godzinach przedpołudniowych oraz podwórko w dzielnicy Wójtowstwo koło SKATEPARKU.

Do południa od godz. 1000 do 1200 zapraszamy dzieci w dzielnicach: Błonie, Posada, Zatorze, Olchowce a od 1600  do 1800 zajęcia odbedą się w dzielnicach: Wójtowstwo, Dąbrówkai Śródmieście.
Sanockie Lato Podwórkowe jest to program odpowiednio przygotowanych i dobranych zajęć ruchowych, plastycznych, sprawnościowych, edukacyjnych – profilatycznych na świeżym powietrzu.

Nad bezpieczeństwem dzieci czuwać będzie 16 odpowiednio przeszkolonych wychowawców podwórkowych w tym studenci PWSZ w Sanoku. Są to ludzie młodzi z głowami pełnymi pomysłów. Można ich rozpoznać po żółtych koszulkach z napisem „Wychowawca podwórkowy”. Sanockie Lato Podwórkowe jest kierowane głównie do dzieci, które pozostają podczas wakacji w Sanoku.

Pragniemy, aby nasze dzieci spędzały czas razem z rówieśnikami, na świeżym powietrzu, gdzie czeka ich mnóstwo atrakcji, przeżyć i nowych przyjaźni. Szczegółowe informacje o zajęciach znajdują się na żółtych plakatach Lata Podwórkowego.

Zapraszamy wszystkie dzieci do wspólnej zabawy podczas wakacji, która zakończy się jak co roku  wielkim finałem z mnóstwem atrakcji i nagród.

Program realizowany jest w ramach  Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Sanoku.

źródło: materiały nadesłane

2

foto: archiwum Esanok.pl / materiały nadesłane

20-06-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)