STALNEY PSP

Pracowity weekend sanockich Niedźwiadków (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Młodzicy, Żacy Starsi oraz Żacy Młodsi… ostatni weekend był niezwykle pracowity dla sanockich Niedźwiadków. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami osiąganymi przez nasze drużyny oraz do obejrzenia galerii zdjęć autorstwa pana Tomasza Sowy.

MŁODZIK – 18.11.2016

Unia Oświęcim – STS UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok 0:1 (0:1,0:0,0:0)
bramki: Szymon Dobosz (2)

Zdecydowana przewaga w całym spotkaniu, co potwierdza stosunek strzałów 46 do 12 dla STS. Jednak rażąca nieskuteczność i bardzo dobra postawa oświęcimskiego bramkarza skutkowały piłkarskim wynikiem.

19.11.2016

Unia Oświęcim – STS 1:3 (0:2, 0:1, 1:0)
bramki: Damian Ginda 2 (1, 28), Bartosz Florczak (16)

Podobnie, jak w piątek nasi zawodnicy również mieli problem z pokonaniem dobrze dysponowanego bramkarza gospodarzy, mimo wielu dogodnych sytuacji bramkowych.

ŻAK STARSZY – 18.11.2016

Unia Oświęcim – STS UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok 0:7 (0:1,0:2,0:4)
bramki: Żółkiewicz Dawid (13, 54), Sienkiewicz Filip (21, 31, 45), Lisowski Krystian (43)

19.11.2016

Unia Oświęcim – STS UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok 0:11 (0:5,0:2,0:4)
Sienkiewicz Filip (21, 31, 45), Niemczyk Patryk (16, 32, 57), Żółkiewicz Dawid (5), Dulęba Marcin (13, 31), Pisula (53, 58)

W weekend drużyna Żaka Starszego rozegrała mecze na wyjeździe w Oświęcimiu, gdzie zawodnicy Sanoka odnieśli dwa zdecydowane zwycięstwa 7:0 i 11:0. W pierwszym  meczu Sanoczanie rozkręcali się nieco wolniej, ale  spowodowane to było długą podróżą autobusem i wyjściem od razu na lód. Widać to po wynikach poszczególnych tercji (0:1, 0:2, 0:4), natomiast w drugim meczu drużyna od razu zdominowała przeciwnika,  strzelając mu pięć bramek w pierwszej tercji. Ogólnie w obydwu tych meczach Sanok był drużyną zdecydowanie lepszą i pochwały należą się wszystkim chłopakom.

ŻAK MŁODSZY – 20.11.2016

STS UKS UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok – MHK MLADEZ MICHALOVCE 7:3 (3:0;2:1;2:2)
bramki: Lisowski Krystian 5 (5, 6, 25, 44, 55) Stabryła Krzysztof (7) Górniak Karol (22)

W niedzielę na Arenie Sanok rozegrane zostały mecze ligi słowackiej z Michalovcami.

Drużyna Żaka Młodszego dobrze rozpoczęła mecz, co zostało udokumentowane trzema bramkami i spokojnie można było rozgrywać kolejne minuty spotkania, w którym Sanok miał przewagę do końca meczu. Na osobną pochwałę zasługuje Krystian Lisowski, który rozegrał bardzo dobry mecz i strzelił 5 goli.

MINIHOKEJ

STS UKS UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok – MHK MLADEZ MICHALOVCE 5:10 (3:2;2:8)
bramki: Czopor Maciej 2, Sawicki Adam, Marczak Bartosz, Brzeżawski Sebastian

Tym razem gospodarzem turnieju minihokeja był Sanok. Niestety na turniej nie stawiła się drużyna z Humennego i w związku z tym zawodnicy rozegrali jeden mecz ligowy z drużyną z Michaloviec. Mali zawodnicy z Sanoka ostatecznie przegrali pojedynek, sumując wynik z dwóch tafli. Po pierwszym meczu zawodnicy spotkali się po raz drugi, aby zagrać mecz towarzyski, nastawiając się na zabawę, a nie na wynik.