REKLAMA
REKLAMA

PSM w Sanoku zaprasza miłośników muzyki na wspaniałe koncerty

SANOK / PODKARPACIE. Już w poniedziałek w Państwowej Szkole Muzycznej zaprezentują się utalentowani muzycy solo oraz zespoły. Kilka dni później, w piątkowy wieczór na deskach szkoły muzycznej swój koncert fortepianowy da Maciej Słapiński, student Akademii Muzycznej w Katowicach.


Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Sanoku serdecznie zaprasza wszystkich miłośników muzyki a szczególnie nauczycieli szkół powiatu sanockiego w dniu 17.10.2016 – poniedziałek – o godz. 17.00 do Sali Koncertowej PSM (ul. Podgórze 25) na koncert z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Na scenie wystąpią młodzi muzycy, wykonujący utwory muzyki klasycznej jak i rozrywkowej.

Kilka dni później tj. 21.10.2016 r. – piątek – o godz. 18.00 zaprezentuje się Maciej Słapiński student klasy fortepianu Akademii Muzycznej w Katowicach. Podczas koncertu usłyszymy utwory Jana Sebastiana Bacha oraz Ludwiga van Beethovena.

Wstęp na obydwa koncerty jest bezpłatny.

Plakat Dzień Edukacji Narodowej 2016

 

14-10-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)