REKLAMA
REKLAMA

REGION: Podpalił benzynę rozlaną przed domem. Groził, że spali budynek. Był pijany

REGION. Policjanci zatrzymali 38-latka, który podczas awantury domowej rozlał przed domem benzynę i podpalił ją, grożąc domownikom spaleniem domu. Mężczyzna miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Policyjny patrol wczoraj wieczorem został wezwany do miejscowości Krasna. Na telefon alarmowy zadzwoniła kobieta informując, że jej awanturujący się mąż grozi podpaleniem domu. Mężczyzna rozlał na podwórku benzynę i popalił ją.

Jak wynika z relacji domowników nietrzeźwy awanturnik wymachiwał nożem, a chwilę przed przybyciem policji, odjechał z podwórka swoim samochodem. Policjanci ustalili miejsce, w którym mógł przebywać i po krótkich poszukiwaniach zauważyli szukany pojazd, a w nim mężczyznę.

38-latek z gminy Korczyna został zatrzymany i przewieziony do krośnieńskiej komendy. Badanie na trzeźwość wykazało ponad 1,5 promila alkoholu w jego organizmie. Po wytrzeźwieniu usłyszy zarzuty.

14-03-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)