REKLAMA
REKLAMA

Sanockie Niedźwiadki na podium Czerkawski Cup. Możemy być z nich dumni! (ZDJĘCIA)

W piątek (19.02) wzięliśmy udział w Finale Czerkawski Cup na Narodowym. W grupie zmierzyliśmy się z drużynami: UKS OLIVIA 17 Gdańsk, Cracovia Kraków i GKS Jastrzębie. Mecze były rozgrywane 1x18min i obowiązywały zasady mini hokeja. Drużyny składały się z roczników 2006 i młodsi.

Skład UKS NIEDŹWIADKI MOSiR SANOK:
bramkarze: Futryk Jakub, Slawik Jakub, Piegdoń Wiktor
obrońcy: Szarzyński Hubert, Niemczyk Kacper, Śnieżek Jan, Pielech Kacper, Puszkarski Marcel, Tymcio Karol, Stabryła Szymon
napastnicy: Karnas Marcel, Sawicki Adam, Stabryła Krzysztof, Czopor Maciej, Słomiana Jakub, Burczyk Sebastian, Izdebski Jakub.

UKS NIEDŹWIADKI MOSiR SANOK  – UKS OLIVIA 17 Gdańsk 5:1
bramki: Marcel Karnas, Krzysztof Stabryła, Hubert Szarzyński, Adam Sawicki

UKS NIEDŹWIADKI MOSiR SANOK – Cracovia Kraków 4:3
bramki: Marcel Karnas 2, Szarzyński Hubert, Stabryła Krzysztof

UKS NIEDŹWIADKI MOSiR SANOK – JKH GKS Jastrzębie 0:1

Półfinał:
UKS NIEDŹWIADKI MOSiR SANOK – GKS Tychy 1:2
bramka: Hubert Szarzyński

Mecz o 3 miejsce:
UKS NIEDŹWIADKI MOSiR SANOK – MKS Sokoły Toruń 5:1
bramki: Marcel Karnas 3, Szarzyński Hubert, Niemczyk Kacper

– Po wygraniu turnieju kwalifikacyjnego w Sanoku przyszedł czas na Turniej Finałowy Czerkawski Cup rozgrywany na Stadionie Narodowym w Warszawie gdzie zmierzyło się ze sobą 8 najlepszych drużyn z kraju. Mecz otwarcia z Gdańskiem wygrany pewnie chociaż długo utrzymywał się bezbramkowy remis. Następny mecz z Cracovią to horror z happy endem ponieważ na 6 min do końca meczu przegrywaliśmy 3:1 po czym nasz zespół pokazał charakter i wole walki przechylając mecz na swoją korzyść. Ostatni mecz  z JKH to mecz o 1 miejsce w grupie ponieważ Jastrzębianie również wygrali dwa spotkania. Nieznaczna porażka 0:1 zadecydowała, że w półfinale zmierzyliśmy się z drużyną GKS Tychy, a w nim również porażka jedną bramką 2:1, w którym nie wykorzystaliśmy kilku dogodnych sytuacji, aby przynajmniej ten mecz zremisować. Ostatni mecz to  „mały finał” w którym pewnie pokonaliśmy ubiegłorocznych zwycięzców MKS Sokoły Toruń 5:1. Najlepszym strzelcem naszej drużyny został Marcel Karnas, natomiast najlepszym zawodnikiem naszej drużyny został Jan Śnieżek. Cały turniej wygrała drużyna JKH GKS Jastrzębie pokonując w finale GKS Tychy 4:1. Drugi finał Turnieju i drugi brązowy medal z rzędu pokazuje, że idziemy w dobrym kierunku i jesteśmy w czołówce szkolenia najmłodszych adeptów hokeja na lodzie. Chciałbym podziękować również sponsorom za wsparcie finansowe które pozwoliło nam dobrze przygotować się do tego prestiżowego turnieju – powiedział Tomasz Wolanin, trener UKSu Niedźwiadki MOSiR Sanok.

materiały nadesłane

22-02-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)