REKLAMA
Praca Auto Serwis
Janas Podłogi
REKLAMA

Sanockie Niedźwiadki na podium Czerkawski Cup. Możemy być z nich dumni! (ZDJĘCIA)

W piątek (19.02) wzięliśmy udział w Finale Czerkawski Cup na Narodowym. W grupie zmierzyliśmy się z drużynami: UKS OLIVIA 17 Gdańsk, Cracovia Kraków i GKS Jastrzębie. Mecze były rozgrywane 1x18min i obowiązywały zasady mini hokeja. Drużyny składały się z roczników 2006 i młodsi.

Skład UKS NIEDŹWIADKI MOSiR SANOK:
bramkarze: Futryk Jakub, Slawik Jakub, Piegdoń Wiktor
obrońcy: Szarzyński Hubert, Niemczyk Kacper, Śnieżek Jan, Pielech Kacper, Puszkarski Marcel, Tymcio Karol, Stabryła Szymon
napastnicy: Karnas Marcel, Sawicki Adam, Stabryła Krzysztof, Czopor Maciej, Słomiana Jakub, Burczyk Sebastian, Izdebski Jakub.

UKS NIEDŹWIADKI MOSiR SANOK  – UKS OLIVIA 17 Gdańsk 5:1
bramki: Marcel Karnas, Krzysztof Stabryła, Hubert Szarzyński, Adam Sawicki

UKS NIEDŹWIADKI MOSiR SANOK – Cracovia Kraków 4:3
bramki: Marcel Karnas 2, Szarzyński Hubert, Stabryła Krzysztof

UKS NIEDŹWIADKI MOSiR SANOK – JKH GKS Jastrzębie 0:1

Półfinał:
UKS NIEDŹWIADKI MOSiR SANOK – GKS Tychy 1:2
bramka: Hubert Szarzyński

Mecz o 3 miejsce:
UKS NIEDŹWIADKI MOSiR SANOK – MKS Sokoły Toruń 5:1
bramki: Marcel Karnas 3, Szarzyński Hubert, Niemczyk Kacper

– Po wygraniu turnieju kwalifikacyjnego w Sanoku przyszedł czas na Turniej Finałowy Czerkawski Cup rozgrywany na Stadionie Narodowym w Warszawie gdzie zmierzyło się ze sobą 8 najlepszych drużyn z kraju. Mecz otwarcia z Gdańskiem wygrany pewnie chociaż długo utrzymywał się bezbramkowy remis. Następny mecz z Cracovią to horror z happy endem ponieważ na 6 min do końca meczu przegrywaliśmy 3:1 po czym nasz zespół pokazał charakter i wole walki przechylając mecz na swoją korzyść. Ostatni mecz  z JKH to mecz o 1 miejsce w grupie ponieważ Jastrzębianie również wygrali dwa spotkania. Nieznaczna porażka 0:1 zadecydowała, że w półfinale zmierzyliśmy się z drużyną GKS Tychy, a w nim również porażka jedną bramką 2:1, w którym nie wykorzystaliśmy kilku dogodnych sytuacji, aby przynajmniej ten mecz zremisować. Ostatni mecz to  „mały finał” w którym pewnie pokonaliśmy ubiegłorocznych zwycięzców MKS Sokoły Toruń 5:1. Najlepszym strzelcem naszej drużyny został Marcel Karnas, natomiast najlepszym zawodnikiem naszej drużyny został Jan Śnieżek. Cały turniej wygrała drużyna JKH GKS Jastrzębie pokonując w finale GKS Tychy 4:1. Drugi finał Turnieju i drugi brązowy medal z rzędu pokazuje, że idziemy w dobrym kierunku i jesteśmy w czołówce szkolenia najmłodszych adeptów hokeja na lodzie. Chciałbym podziękować również sponsorom za wsparcie finansowe które pozwoliło nam dobrze przygotować się do tego prestiżowego turnieju – powiedział Tomasz Wolanin, trener UKSu Niedźwiadki MOSiR Sanok.

materiały nadesłane

22-02-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)