REKLAMA
REKLAMA

Walczyli nie z ogniem, ale na parkiecie (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. 19 lutego 2016 r.  Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Sanoku wspólnie z Komendą Powiatową Państwowej Straży Pożarnej  w Sanoku oraz Ochotniczą Strażą Pożarną w Niebieszczanach zorganizował coroczny Powiatowy Turniej Piłki Halowej

dla członków  Młodzieżowych Drużynach Pożarniczych działających przy jednostkach OSP naszego powiatu.

W tym roku miejscem spotkania 8 reprezentacji MDP z terenu tutejszego powiatu była sala sportowo Szkoły Podstawowej w Niebieszczanach.

W turnieju wzięło udział 8 zespołów chłopców w wieku  szkół podstawowych. Uczestnicy rozegrali łącznie12 spotkań w II grupach rozgrywkowych. Z każdej grupy wyłoniono do rozgrywek półfinałowych po dwie najlepsze drużyny.

W turnieju finałowym spotkały się drużyny  MDP Besko i Tyrawa Wołoska. Reprezentacja z Beska okazała się zespołem zwycięskim pokonując drużynę z Tyrawy Wołoskiej w stosunku 3:1.

Na zakończenie turnieju wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe. Najlepsze drużyny za zajecie miejsc 1-3 zostały  nagrodzone dyplomami i pucharami  ufundowanymi przez P. Mariana Czubka – sołtysa miejscowości Niebieszczany oraz Ochotniczą Straż Pożarną w Niebieszczanach.

W składzie zespołu MDP z Bażanówki znalazła się 1 dziewczyna, której na zakończenie turnieju wszyscy kapitanowie uczestniczących w zawodach drużyn wręczyli pamiątkowego „strażackiego Żarka”.

Najlepszymi strzelcami turnieju okazali się Hubert Winiarski oraz Mikołaj Nycz, którzy oddali na bramkę rywali po 6 celnych trafień.

Kolejność zajętych miejsc:
1. MDP Besko
2. MDP Tyrawa Wołoska
3. MDP Nowosielce
4. MDP Bażanówka
5. MDP Długie
6. MDP Zarszyn
7. MDP Rzepedź
8. MDP Niebieszczany

Zdjęcia:
1. KP PSP Sanok.
2. Dh Magdalena Gajewska OSP Zarszyn.

materiały nadesłane

22-02-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)