REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Bordowy radiowóz „przechodzi na emeryturę”. Wkrótce na drogach pojawi się zastępca? (FILM, ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Bordowy, nieoznakowany radiowóz Opel Vectra nie będzie dłużej użytkowany przez sanockich policjantów. W samochodzie pojawiła się poważna usterka silnika, a ponadto przejechał on blisko 300 tys. km, co jest umowną granicą dla pojazdów z wideorejestratorem. Niewykluczone, że na początku 2017 roku zastąpi go nowy model.

W styczniu bieżącego roku, nieoznakowany radiowóz Opel Vectra służący sanockim policjantom brał udział w kolizji z audi przy ul. Jagiellońskiej. Dwóch funkcjonariuszy trafiło do szpitala, ale na szczęście nie odnieśli oni poważnych obrażeń. W połowie lutego, po naprawie uszkodzeń, policyjny pojazd wrócił na drogi powiatu sanockiego. Jak się okazuje nie na długo.

Jak dowiadujemy się w sanockiej komendzie, kolizja nie miała wpływu na podjęcie decyzji o wycofaniu radiowozu z użytkowania. Pojawiła się w nim poważna usterka silnika. Dodatkowo, samochód miał przejechane już blisko 300 tys. km, a to umowna granica dla pojazdów wyposażonych w wideorejestrator. Wydział transportu przy komendzie wojewódzkiej uznał zatem, że to auto nie będzie już dłużej pomagało policjantom w wyłapywaniu piratów drogowych.

Niewykluczone, że na początku roku, do Sanoka trafi jeden z samochodów, które mają być przekazane do dyspozycji Komendzie Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. Sanocka policja podaje, że aktualnie nie posiada nieoznakowanego radiowozu z wideorejestratorem.

SANOK: Wypadek z udziałem nieoznakowanej, policyjnej vectry. Dwóch funkcjonariuszy w szpitalu (FILM, ZDJĘCIA)

opel2

14-11-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)