REKLAMA
REKLAMA

Czołówka dwóch osobówek. Jest ślisko, uważajcie! (ZDJĘCIA)

DWERNIK, BIESZCZADY / PODKARPACIE. Ustrzyccy policjanci pracowali przy kolizji drogowej w Dwerniku. Kierująca osobowym fiatem straciła panowanie nad samochodem i zderzyła się z volkswagenem. Ze względu na kiepskie warunki panujące na drogach policja apeluje o ostrożność.

W niedzielę policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego w Dwerniku. Kierująca osobowym fiatem, mieszkanka Zabrza, nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze. Kobieta zjechała na przeciwległy pas ruchu i doprowadziła do czołowego zderzenia z osobowym volkswagen. Na szczęście nikt nie doznał obrażeń. Kierowcy byli trzeźwi. Mieszkankę Zabrza za spowodowanie zagrożenia w ruchu policjanci ukarali mandatem karnym.

ustrzyki2

Pierwsze opady śniegu to najtrudniejszy okres dla kierowców. Jest gorsza widoczność, wydłuża się droga hamowania. Trudniej wykonywać wszystkie manewry na drogach. Dlatego bieszczadzcy policjanci apelują do kierowców, by zwolnili, jechali rozważnie i ostrożnie.

Policjanci przypominają także pieszym, aby bacznie obserwowali pojazdy poruszające się  po jezdni. Pamiętajmy, że na śliskiej jezdni, w razie potrzeby, nie są w stanie zatrzymać się od razu!

ustrzyki

źródło: KPP Ustrzyki Dolne

14-11-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)