REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Karty Dużej Rodziny bogatsze o nowych przedsiębiorców

SANOK / PODKARPACIE. Kierujących się potrzebą pomocy w procesie wychowawczym dzieci i młodzieży, a także wspierających realizację funkcji rodziny wielodzietnej nie brakuje. Dowodem na to są kolejni przedsiębiorcy, dołączający do programu Sanockiej Karty Dużej Rodziny. Na dzień dzisiejszy uczestniczy w nim 16 podmiotów.

Sanocki program przyznający uprawnienia członkom rodzin wielodzietnych powstał z inicjatywy Burmistrza Miasta Sanoka Tadeusza Pióro oraz Rady Miasta. Wdrożony z dniem 1 lipca 2015 r. program, ma za zadanie przyjęcie szeregu zadań zmierzających do polepszenia warunków życiowych rodzin wielodzietnych zamieszkałych na terenie miasta Sanoka. Na ten apel odpowiedziało wielu przedsiębiorców, za co w imieniu rodzin wielodzietnych serdecznie dziękujemy.

Program stanowi ważny element wsparcia wielodzietnych rodzin i daje możliwości korzystania w szerszym zakresie z usług, z których dotychczas nie korzystali lub korzystali sporadycznie, z uwagi na ograniczone możliwości finansowe. Sanocki program przyznający uprawnienia członkom rodzin wielodzietnych obejmuje wszystkie rodziny, o których mowa w art. 4 ustawy z dnia 5 grudnia 2014 r. o Karcie Dużej Rodziny (Dz. U. z 2014 r. poz. 1863), chętne do wzięcia udziału w programie, bez względu na kryterium dochodowe.

Poniżej publikujemy listę podmiotów biorących udział w programie, aktualną na dzień 22.09.2016. Informacje na temat Karty Dużej Rodziny, przystąpienia do niej, oraz aktualizowaną na bieżąco listę podmiotów znajdziecie Państwa w zakładce Karta Dużej Rodziny na stronie internetowej UM Sanok.

Karta-Dużej-Rodziny-m

 

 

materiały nadesłane

22-09-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)