REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Karty Dużej Rodziny bogatsze o nowych przedsiębiorców

SANOK / PODKARPACIE. Kierujących się potrzebą pomocy w procesie wychowawczym dzieci i młodzieży, a także wspierających realizację funkcji rodziny wielodzietnej nie brakuje. Dowodem na to są kolejni przedsiębiorcy, dołączający do programu Sanockiej Karty Dużej Rodziny. Na dzień dzisiejszy uczestniczy w nim 16 podmiotów.

Sanocki program przyznający uprawnienia członkom rodzin wielodzietnych powstał z inicjatywy Burmistrza Miasta Sanoka Tadeusza Pióro oraz Rady Miasta. Wdrożony z dniem 1 lipca 2015 r. program, ma za zadanie przyjęcie szeregu zadań zmierzających do polepszenia warunków życiowych rodzin wielodzietnych zamieszkałych na terenie miasta Sanoka. Na ten apel odpowiedziało wielu przedsiębiorców, za co w imieniu rodzin wielodzietnych serdecznie dziękujemy.

Program stanowi ważny element wsparcia wielodzietnych rodzin i daje możliwości korzystania w szerszym zakresie z usług, z których dotychczas nie korzystali lub korzystali sporadycznie, z uwagi na ograniczone możliwości finansowe. Sanocki program przyznający uprawnienia członkom rodzin wielodzietnych obejmuje wszystkie rodziny, o których mowa w art. 4 ustawy z dnia 5 grudnia 2014 r. o Karcie Dużej Rodziny (Dz. U. z 2014 r. poz. 1863), chętne do wzięcia udziału w programie, bez względu na kryterium dochodowe.

Poniżej publikujemy listę podmiotów biorących udział w programie, aktualną na dzień 22.09.2016. Informacje na temat Karty Dużej Rodziny, przystąpienia do niej, oraz aktualizowaną na bieżąco listę podmiotów znajdziecie Państwa w zakładce Karta Dużej Rodziny na stronie internetowej UM Sanok.

Karta-Dużej-Rodziny-m

 

 

materiały nadesłane

22-09-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)