REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Nie miał zapiętych pasów. Uciekał przed policją

SANOK / PODKARPACIE. Policjanci zatrzymywali kierującego, który nie miał zapiętych pasów bezpieczeństwa. Mężczyzna nie zastosował się do poleceń, przyspieszył i usiłował uciec, manewrując między zaparkowanymi samochodami oraz osobami pieszymi. Funkcjonariusze zatrzymali kierującemu prawo jazdy, a o karze dla niego zadecyduje sąd.

Policjanci pełnili służbę na ul. Dworcowej w Sanoku. Przed godz 19, zauważyli kierującego volkswagenem, który nie miał zapiętych pasów. Funkcjonariusze wyraźnie zasygnalizowali aby kierowca się zatrzymał. Jednak ten nie zastosował się do polecenia policjantów i gwałtownie przyspieszył, skręcając na parking przy sklepie. Kierowca manewrował pomiędzy zaparkowanymi samochodami oraz pieszymi.

Policjanci zatrzymali kierującego, gdy próbował wyjechać z parkingu drugim wyjazdem. Sprawcą zajścia okazał się 20-letni mieszkaniec powiatu sanockiego. Mężczyźnie zostały zatrzymane uprawnienia do kierowania pojazdami w związku ze stworzeniem zagrożenia w ruchu drogowym. Materiały sporządzone w tej sprawie trafią do sądu.

źródło: KPP Sanok

policja11

18-04-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)