REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Promocja miasta, Bieszczadów, Karpat. Rajd przewodników na inaugurację II Zjazdu Karpackiego (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. XXXIV Ogólnopolski Rajd Górski Przewodników PTTK zainaugurował II Zjazd Karpacki w Sanoku. W SDK pojawiło się 300 miłośników górskich wędrówek z całej Polski. W najbliższych dniach będą oni poznawać największe atrakcje regionu.

II Zjazd Karpacki „Karpaty – Góry Kultury” zorganizowano w Sanoku w 80. rocznicę Zjazdu Górskiego. Przez cztery dni (24-28 sierpnia) miasto będzie tętniło Karpatami, fascynowało ich unikalnym charakterem i namawiało do odwiedzenia tego zakątka Europy.

Ważną role w budowanej strategii karpackiej ma odgrywać Sanok. Dlatego też w grodzie Grzegorza pojawią się wiceminister Sportu i Turystyki Dawid Lasek oraz marszałek Sejmu RP Marek Kuchciński. Rozwój i promocja marek karpackich ma być w przyszłości ogromną szansą dla Bieszczadów na czerpanie wymiernych zysków z turystyki.

W ramach II Zjazdu Karpackiego odbędą się konferencje naukowe, jarmark i liczne koncerty. Organizatorzy zaproszą na wystawy, prezentację kultur, rozpalenie watry karpackiej czy korowód karpackich grup regionalnych. Szczegółowy program dostępny poniżej.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

SANOK: Drugi dzień Zjazdu Karpackiego. Nasze Góry Kultury (ZDJĘCIA)

II Zjazd Karpacki. „Karpaty – Góry Kultury” [ZOBACZ PROGRAM]

karpaty1

źródło: Red., materiały nadesłane

foto: UM w Sanoku

26-08-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)