REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Wielkie Kapslowe Szaleństwo w Strefie Rozrywki MGF

SANOK / PODKARPACIE. Kto za młodu nie grał w kapsle? Na przerwie, na podwórku… Już niebawem w Sanoku będzie możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w „pstrykaniu”. Specjalny tor został zbudowany w Strefie Rozrywki MGF w Sanoku (organizatora Sanockiej Olimpiady Na Padzie).

Kręte ścieżki, hopki, wymyślne przeszkody – szaleństwo! Tego nie było na trasach rysowanych patykiem przed blokiem. Trzeba to zobaczyć i się spróbować. A warto potrenować bo z pomocą znanej wszystkim Fundacji Czas Nadziei odbędzie się 28 sierpnia, (najbliższa Niedziela) od godziny 12:00 Wielkie Kapslowe Szaleństwo – TURNIEJ w kapsle, właśnie na torach w Strefie Rozrywki (Strefa Rozrywki MGF ul. 3 Maja 23 Sanok – deptak)

dav
Osiem specjalnych torów do różnych dyscyplin m.in. wyścig pokoju, piłka nożna i curling. Zabawa przeznaczona jest dla wszystkich! Do wygrania Puchar Burmistrza Miasta Sanoka oraz wiele cennych nagród, bonów i gadżetów ufundowanych przez znane wszystkim firmy Granna i Trefl. Zdobyć można również vouchery ufundowane przez restauracje Chatę Starych Znajomych i spróbować wspaniałych wypieków kawiarni Coś Słodkiego.

dav
Liczba miejsc podczas Turnieju Finałowego jest ograniczona, przy zapisie należy wpłacić wpisowe w niewielkiej kwocie 10zł.
Każdy natomiast może odwiedzić Strefę Rozrywki by pograć już od 22 sierpnia do 26 włącznie w godzinach otwarcia za symboliczne 2 zł za godzinę, a każda następna 1 złotówkę.
Zapraszamy!

6

22-08-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)