REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Z miłości do muzyki. Nagroda Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego dla Elżbiety Przystasz (ZDJĘCIA)

SANOK, WARSZAWA / PODKARPACIE. Elżbieta Przystasz, muzyk, nauczyciel, artysta, otrzymała nagrodę Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za wybitne osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczej i artystycznej.

Uroczystości zorganizowano w Dniu Edukacji Narodowej Szkolnictwa Artystycznego w Zamku Królewskim w Warszawie. Wanda Zwinogrodzka, wiceminister kultury i dziedzictwa narodowego wręczyła wybitnym nauczycielom odznaczenia Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, medale Ministra Edukacji Narodowej oraz odznaczenia i nagrody Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

W tej ostatniej kategorii uhonorowano również dr Elżbietę Przystasz. Do nagrody nominował ją profesor oświaty Andrzej Smolik, dyrektor PSM I i II st. w Sanoku. Następnie kandydaturę zaakceptowała rada pedagogiczna.

To wielki zaszczyt otrzymać takie wyróżnienie. Było to możliwe dzięki dyrektorowi Andrzejowi Smolikowi, który zauważył i docenił moją pracę. Do sukcesu przyczyniły się wszystkie zespoły z jakimi mam przyjemność tworzyć, wpływ na to miała także cała infrastruktura i życzliwi ludzie kochający muzykę. W pojedynkę nic nie można zrobić, ale efekty daje wspólna praca – podkreśla dr Elżbieta Przystasz.

foto: archiwum prywatne E. Przystasz/ D. Maltoch MKiDN

12-10-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)