REKLAMA
REKLAMA

SIATKÓWKA: Czas na zwycięstwo! TSV zagra u siebie z AZSem PWSZ Nysa

SIATKÓWKA: Czas na zwycięstwo! TSV zagra u siebie z AZSem PWSZ Nysa

SANOK / PODKARPACIE. W najbliższą sobotę, 22 października o godzinie 17:00, sanoccy siatkarze przystąpią do czwartego boju na poziomie I ligi. TSV zmierzy się przed własną publicznością z AZSem PWSZ Nysa. Na transmisję na żywo z tego spotkania zaprasza klub TSV Mansard TransGaz-Travel Sanok. Będzie ona dostępna na naszym portalu.

Sanoczanie mają za sobą trzy potyczki, w których udało się zdobyć jeden punkt, historyczny dla grodu Grzegorza. Drużyna znad Sanu potrzebuje czasu na przystosowanie się do pierwszoligowych realiów. Trenerzy przeciwników, w samych superlatywach wypowiadają się o potencjale ekipy TSV.

Drużyna z Sanoka pokazała, że ma wielkie możliwości i że z czasem, na pewno pokaże pazur. Każdy będzie musiał się z nią liczyć – mówił Witold Chwastyniak, trener KPSu Siedlce. W podobnym tonie wypowiadali się inni szkoleniowcy drużyn z I ligi.

Być może, kibice TSV nie będą musieli dłużej uzbrajać się w cierpliwość. W najbliższą sobotę, podopieczni Krzysztofa Frączka będą mieli kolejną okazję na odniesienie pierwszego zwycięstwa. Zagrają w Sanoku z AZSem PWSZ Nysa.

Zespół z województwa opolskiego grał do tej pory dwa razy. Wygrał u siebie 3:2 z Wałbrzychem i również w tie-breaku z Częstochową, na wyjeździe. Te dwa wyniki muszą robić wrażenie. Drużyny z Wałbrzycha i Częstochowy do chłopców do bicia z pewnością należeć nie będą.

Dla przypomnienia, sanoczanie przegrali 0:3 w Zawierciu, 2:3 w Sanoku z Krakowem i 0:3 w Siedlcach.

Jak będzie w sobotę? Czy TSV sprawi niespodziankę i ogra wyżej notowanego rywala? Sanoccy siatkarze już nie raz pokazali, że potrafią skutecznie bronić swojej twierdzy! A więc do boju!

Transmisję na żywo przeprowadza klub TSV Mansard TransGaz-Travel Sanok. Będzie ona dostępna na portalu Esanok.pl.

I liga

TSV Mansard TransGaz-Travel Sanok – AZS PWSZ Nysa

22 października 2016, godzina 17:00

foto-tomasz-sowaimg_5438

Foto: Tomasz Sowa. Archiwum Esanok.pl

22-10-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)