REKLAMA
REKLAMA

SIATKÓWKA: Czas na zwycięstwo! TSV zagra u siebie z AZSem PWSZ Nysa

SIATKÓWKA: Czas na zwycięstwo! TSV zagra u siebie z AZSem PWSZ Nysa

SANOK / PODKARPACIE. W najbliższą sobotę, 22 października o godzinie 17:00, sanoccy siatkarze przystąpią do czwartego boju na poziomie I ligi. TSV zmierzy się przed własną publicznością z AZSem PWSZ Nysa. Na transmisję na żywo z tego spotkania zaprasza klub TSV Mansard TransGaz-Travel Sanok. Będzie ona dostępna na naszym portalu.

Sanoczanie mają za sobą trzy potyczki, w których udało się zdobyć jeden punkt, historyczny dla grodu Grzegorza. Drużyna znad Sanu potrzebuje czasu na przystosowanie się do pierwszoligowych realiów. Trenerzy przeciwników, w samych superlatywach wypowiadają się o potencjale ekipy TSV.

Drużyna z Sanoka pokazała, że ma wielkie możliwości i że z czasem, na pewno pokaże pazur. Każdy będzie musiał się z nią liczyć – mówił Witold Chwastyniak, trener KPSu Siedlce. W podobnym tonie wypowiadali się inni szkoleniowcy drużyn z I ligi.

Być może, kibice TSV nie będą musieli dłużej uzbrajać się w cierpliwość. W najbliższą sobotę, podopieczni Krzysztofa Frączka będą mieli kolejną okazję na odniesienie pierwszego zwycięstwa. Zagrają w Sanoku z AZSem PWSZ Nysa.

Zespół z województwa opolskiego grał do tej pory dwa razy. Wygrał u siebie 3:2 z Wałbrzychem i również w tie-breaku z Częstochową, na wyjeździe. Te dwa wyniki muszą robić wrażenie. Drużyny z Wałbrzycha i Częstochowy do chłopców do bicia z pewnością należeć nie będą.

Dla przypomnienia, sanoczanie przegrali 0:3 w Zawierciu, 2:3 w Sanoku z Krakowem i 0:3 w Siedlcach.

Jak będzie w sobotę? Czy TSV sprawi niespodziankę i ogra wyżej notowanego rywala? Sanoccy siatkarze już nie raz pokazali, że potrafią skutecznie bronić swojej twierdzy! A więc do boju!

Transmisję na żywo przeprowadza klub TSV Mansard TransGaz-Travel Sanok. Będzie ona dostępna na portalu Esanok.pl.

I liga

TSV Mansard TransGaz-Travel Sanok – AZS PWSZ Nysa

22 października 2016, godzina 17:00

foto-tomasz-sowaimg_5438

Foto: Tomasz Sowa. Archiwum Esanok.pl

22-10-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)