REKLAMA
REKLAMA

Słaby mecz Ekoballu Stali Sanok zakończony porażką w Korczynie (ZDJĘCIA)

PIŁKA NOŻNA / PODKARPACIE. Niestety nie udał się naszym piłkarzom wyjazd do Korczyny (9 bm.). Po słabym meczu ulegli miejscowej Kotwicy 0:2. Już pierwsza akcja meczu przyniosła prowadzenie gospodarzom.

Źle pilnowany napastnik gości znalazł się w sytuacji sam na sam z Piotrem Krzanowskim i ze stoickim spokojem umieścił piłkę w siatce.

Pomimo, że to my prowadziliśmy grę, utrzymując się w dużej mierze przy piłce, to gra nie wyglądała tak jak w ostatnich meczach, brakowało sytuacji bramkowych, a goście co rusz wychodzili z groźnym kontratakiem. Dwukrotnie dogodnej sytuacji nie wykorzystał Mateusz Kuzio – raz trafił w słupek strzałem głową a raz jego strzał z bliskiej odległości został wybity z linii.

25

Pod koniec meczu po stracie piłki w narożniku boiska przez naszych obrońców i przytomnym wycofaniu piłki na 15 metr, płaskim mocnym strzałem tuż przy słupku, po raz drugi Krzanowskiego pokonali piłkarze Kotwicy.

Ten mecz, podobnie jak spotkanie z Markiewicza Krosno ewidentnie nam nie wyszedł. Porażka zepchnęła nas z pozycji lidera na 4 lokatę, jednak różnice punktowe są minimalne, a naszym celem w kończących rundę jesienną – sześciu spotkaniach jest zdobycie kompletu 18 punktów i powrót na pozycję lidera.

Najbliższe spotkanie w sobotę, 15 października na sanockich „Wierchach”. O godzinie 15:30 zmierzymy się z drużyną Zamczysko Mrukowa.

Kotwica Korczyna – Geo-Eko Ekoball Stal Sanok 2:0 (1:0)
1:0 Sławomir Jurczak 4`
2:0 Dawid Cieplik 78`

za: Ekoball

11-10-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)