REKLAMA
REKLAMA

Słaby mecz Ekoballu Stali Sanok zakończony porażką w Korczynie (ZDJĘCIA)

PIŁKA NOŻNA / PODKARPACIE. Niestety nie udał się naszym piłkarzom wyjazd do Korczyny (9 bm.). Po słabym meczu ulegli miejscowej Kotwicy 0:2. Już pierwsza akcja meczu przyniosła prowadzenie gospodarzom.

Źle pilnowany napastnik gości znalazł się w sytuacji sam na sam z Piotrem Krzanowskim i ze stoickim spokojem umieścił piłkę w siatce.

Pomimo, że to my prowadziliśmy grę, utrzymując się w dużej mierze przy piłce, to gra nie wyglądała tak jak w ostatnich meczach, brakowało sytuacji bramkowych, a goście co rusz wychodzili z groźnym kontratakiem. Dwukrotnie dogodnej sytuacji nie wykorzystał Mateusz Kuzio – raz trafił w słupek strzałem głową a raz jego strzał z bliskiej odległości został wybity z linii.

25

Pod koniec meczu po stracie piłki w narożniku boiska przez naszych obrońców i przytomnym wycofaniu piłki na 15 metr, płaskim mocnym strzałem tuż przy słupku, po raz drugi Krzanowskiego pokonali piłkarze Kotwicy.

Ten mecz, podobnie jak spotkanie z Markiewicza Krosno ewidentnie nam nie wyszedł. Porażka zepchnęła nas z pozycji lidera na 4 lokatę, jednak różnice punktowe są minimalne, a naszym celem w kończących rundę jesienną – sześciu spotkaniach jest zdobycie kompletu 18 punktów i powrót na pozycję lidera.

Najbliższe spotkanie w sobotę, 15 października na sanockich „Wierchach”. O godzinie 15:30 zmierzymy się z drużyną Zamczysko Mrukowa.

Kotwica Korczyna – Geo-Eko Ekoball Stal Sanok 2:0 (1:0)
1:0 Sławomir Jurczak 4`
2:0 Dawid Cieplik 78`

za: Ekoball

11-10-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)