REKLAMA
REKLAMA

„Jeśli umrzesz zanim umrzesz, to nie umrzesz kiedy umrzesz” – spotkanie z ks. Piotrem Pawlukiewiczem w PWSZ Sanok (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. W ubiegły wtorek (15 listopada) w Auli Centrum Sportowo-Dydaktycznego PWSZ Sanok młodzież akademicka miała okazję spotkać się z ks. Piotrem Pawlukiewiczem. Ks. Piotr jest autorem kilkunastu książek o tematyce religijnej, byłym dyrektorem rozgłośni katolickiej „Radio Józef”, znanym kaznodzieją.

P1050369

Spotkanie odbyło się pod hasłem: „Jeśli umrzesz zanim umrzesz, to nie umrzesz kiedy umrzesz”. Duszpasterza przywitała Pani Prorektor ds. Nauki i Rozwoju PWSZ w Sanoku dr Grażyna Rogala-Pawelczyk. Gość spotkania mówił o współczesnych problemach młodego człowieka, o relacjach miedzy kobietą a mężczyzną, o miłości i trudach związku. Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród młodzieży. Mamy nadzieję, że PWSZ Sanok będzie miał okazję jeszcze gościć ks. Piotra.

P1050372

materiały nadesłane

18-11-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)