REKLAMA
REKLAMA

„Jeśli umrzesz zanim umrzesz, to nie umrzesz kiedy umrzesz” – spotkanie z ks. Piotrem Pawlukiewiczem w PWSZ Sanok (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. W ubiegły wtorek (15 listopada) w Auli Centrum Sportowo-Dydaktycznego PWSZ Sanok młodzież akademicka miała okazję spotkać się z ks. Piotrem Pawlukiewiczem. Ks. Piotr jest autorem kilkunastu książek o tematyce religijnej, byłym dyrektorem rozgłośni katolickiej „Radio Józef”, znanym kaznodzieją.

P1050369

Spotkanie odbyło się pod hasłem: „Jeśli umrzesz zanim umrzesz, to nie umrzesz kiedy umrzesz”. Duszpasterza przywitała Pani Prorektor ds. Nauki i Rozwoju PWSZ w Sanoku dr Grażyna Rogala-Pawelczyk. Gość spotkania mówił o współczesnych problemach młodego człowieka, o relacjach miedzy kobietą a mężczyzną, o miłości i trudach związku. Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród młodzieży. Mamy nadzieję, że PWSZ Sanok będzie miał okazję jeszcze gościć ks. Piotra.

P1050372

materiały nadesłane

18-11-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)