REKLAMA
REKLAMA

Sprawców pobicia zarejestrowała kamera

Zarzuty pobicia usłyszeli trzej młodzi mieszkańcy regionu. Całe zajście zostało zarejestrowane przez monitoring na stacji benzynowej.

Kamera nagrała również kradzież artykułów ze sklepu na stacji przez dwóch mężczyzn.

Niżańscy funkcjonariusze prowadzą postępowanie w sprawie pobicia mieszkańca Rudnika nad Sanem, które miało miejsce pod koniec stycznia br. na stacji benzynowej w centrum Niska. Całe zajście zostało zarejestrowane przez kamery monitoringu.

Policjanci ustalili, że w trakcie zdarzenia w sklepie na stacji przebywała grupa siedmiu pijanych mężczyzn. Jeden z nich wyszedł na zewnątrz i podszedł do samochodu stojącego przy dystrybutorze. Szarpał za klamki i uderzał w pojazd. Kierowca wysiadł i próbował go uspokoić. Wtedy ze sklepu wyszła grupa nietrzeźwych mężczyzn. Na miejscu wywiązała się szarpanina. Kierowca został uderzony pięścią w twarz. Następnie przewrócony na ziemię. Trzech mężczyzn kopało go.

Poszkodowanemu udało się wsiąść do pojazdu i powiadomić policję. Przybyli na miejsce policjanci wylegitymowali grupę pijanych mężczyzn. Ostatecznie zarzuty pobicia usłyszeli trzej mężczyźni w wieku 22, 24 i 26 lat.

Na podstawie zapisu monitoringu, który znajdował się w sklepie, dwóch z napastników usłyszy również zarzuty kradzieży artykułów spożywczych. Wykorzystując zamieszanie i nieuwagę sprzedawcy, ukradli czekolady, napoje energetyczne i prezerwatywy.

KWP Rzeszów

KWP Rzeszów

17-03-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:Tymczasowe wyłączenie komentarzy w związku z ciszą wyborczą