REKLAMA
REKLAMA

Symbolika Zawodu Pielęgniarki – uroczystość w PWSZ Sanok

16 maja 2016 roku o godzinie 11.00  w Centrum Sportowo-Dydaktycznym Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im J. Grodka w Sanoku odbędzie się uroczystość Symboliki Zawodu Pielęgniarki. Podczas uroczystości studenci II roku kierunku pielęgniarstwo otrzymają czepek pielęgniarski

będący symbolem identyfikującym studentów z zawodem, jaki będą wykonywali w przyszłości. Symbol zawodu otrzyma 52 studentów.

Zaproszonym gościem jest mgr Krystyna Wolska-Lipiec, przewodnicząca Głównej Komisji Historycznej i Centralnego Archiwum Pielęgniarstwa Polskiego w Warszawie, która wygłosi wykład pt.: Nasze korzeni.

symbolika_1

W trakcie uroczystości obecni będą m.in.: władze miasta i powiatu, władze uczelni, zaproszeni goście, przedstawiciele publicznych i niepublicznych zakładów opieki zdrowotnej, przedstawiciele samorządu zawodowego pielęgniarek i położnych oraz wolontariatu, ponadto przedstawiciele innych instytucji współpracujących z Zakładem Pielęgniarstwa oraz społeczność akademicka.

Ważnym elementem uroczystości będzie złożenie ślubowanie i przyjecie symbolu zawodowego. W trakcie uroczystości studenci zostaną wyróżnieni za bardzo dobre wyniki w nauce oraz aktywną pracę w Studenckim Kole Wolontariatu i Studenckim Kole Naukowym Pielęgniarek. Na zakończenie uroczystości odbędzie się cześć artystyczna, którą przygotowali nauczyciele i studenci z Zakładu Edukacji Artystycznej w Zakresie Sztuki Muzycznej PWSZ im. J. Grodka w Sanoku.

symbolika_2

materiały nadesłane

12-05-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)