REKLAMA
REKLAMA

SZPITAL SANOK: Trzech kandydatów na dyrektora. Kto obejmie stery tego okrętu?

SANOK / PODKARPACIE. Trzech kandydatów zgłosiło się do konkursu na dyrektora sanockiego szpitala. W najbliższych dniach komisja ustali terminy przesłuchań i poznamy ich nazwiska.

Wacław-Krawczyk1

Wacław Krawczyk, wicestarosta sanocki

Mamy trzech kandydatów, natomiast czekamy jeszcze na ewentualne zgłoszenia, które mogą przyjść pocztą – informuje Wacław Krawczyk, wicestarosta sanocki.

Termin składania dokumentów minął w ubiegłym tygodniu. Jest trzech kandydatów, którzy powalczą o dyrektorski fotel. W najbliższych dniach komisja zdecyduje o terminach przesłuchań. Wówczas także oficjalnie poznany ich nazwiska. Natomiast już dzisiaj wiadomo, że nie będą one niespodzianką, a wśród nich jest też obecny pracownik sanockiego szpitala.

Wszyscy znani są sanockiej społeczności – dopowiada wicestarosta.

Podczas przesłuchań konkursowych kandydaci przedstawią kilkunastominutowe prezentacje oraz odpowiedzą na pytania komisji.

Trzeba zaznaczyć, że nowy dyrektor będzie miał twardy orzech do zgryzienia w postaci porodówki, na której brakuje lekarzy. 31 sierpnia kończą się wypowiedzenia dwóch z nich, a chętnych do pracy na oddziale nie ma.

6123foto: archiwum esanok.pl

29-08-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)