REKLAMA
REKLAMA

SZPITAL SANOK: Trzech kandydatów na dyrektora. Kto obejmie stery tego okrętu?

SANOK / PODKARPACIE. Trzech kandydatów zgłosiło się do konkursu na dyrektora sanockiego szpitala. W najbliższych dniach komisja ustali terminy przesłuchań i poznamy ich nazwiska.

Wacław-Krawczyk1

Wacław Krawczyk, wicestarosta sanocki

Mamy trzech kandydatów, natomiast czekamy jeszcze na ewentualne zgłoszenia, które mogą przyjść pocztą – informuje Wacław Krawczyk, wicestarosta sanocki.

Termin składania dokumentów minął w ubiegłym tygodniu. Jest trzech kandydatów, którzy powalczą o dyrektorski fotel. W najbliższych dniach komisja zdecyduje o terminach przesłuchań. Wówczas także oficjalnie poznany ich nazwiska. Natomiast już dzisiaj wiadomo, że nie będą one niespodzianką, a wśród nich jest też obecny pracownik sanockiego szpitala.

Wszyscy znani są sanockiej społeczności – dopowiada wicestarosta.

Podczas przesłuchań konkursowych kandydaci przedstawią kilkunastominutowe prezentacje oraz odpowiedzą na pytania komisji.

Trzeba zaznaczyć, że nowy dyrektor będzie miał twardy orzech do zgryzienia w postaci porodówki, na której brakuje lekarzy. 31 sierpnia kończą się wypowiedzenia dwóch z nich, a chętnych do pracy na oddziale nie ma.

6123foto: archiwum esanok.pl

29-08-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)