REKLAMA
REKLAMA

Tenisowa dominacja młodych zawodników SKT Sanok w Katowicach (ZDJĘCIA)

KATOWICE. Dużym sukcesem zakończyli Międzypokoleniowy Turniej „Polski Szlem 2016” tenisiści SKT Sanok. Podopieczni Tomasza Myćki ograli rywali z całej Polski, zajmując miejsca na podium w swoich kategoriach wiekowych.


Na korcie w Katowicach w ramach turnieju WTA mierzą się gwiazdy światowego tenisa. Oprócz zmagań seniorów w Międzypokoleniowym Turnieju „Polski Szlem 2016 walczyło 16 młodych tenisistów z całej Polski – Katowic, Bytomia, Krakowa, Rzeszowa, Kielc i Częstochowy.

Znakomicie spisali się zawodnicy SKT Sanok. Michał Tarapacki okazał się najlepszy w kategorii do 10 lat. Brązowy medal w tej samej grupie wiekowej wywalczył Jakub Myćka.

Jestem mile zaskoczony grą naszych chłopców i bardzo cieszy mnie fakt, że udało się stanąć na podium w Katowicach. Szczerze mówiąc, na tak dobre wyniki liczyłem dopiero za dwa lata – powiedział po turnieju trener sanoczan, Tomasz Myćka.

Zwycięzcy odebrali puchary i zaproszenia na finał WTA Katowice Open z rąk francuskiej tenisistki Alizé Cornet.

SKT Sanok: Michał Tarapacki, Jakub Myćka, Paweł Tarapacki, Karol Bernat; trener: Tomasz Myćka.

10-04-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)