REKLAMA
REKLAMA

Zacięta walka podczas Amatorskich Mistrzostw Sanoka w tenisie stołowym. W finale najlepszy Mateusz Łącki

SANOK / PODKARPACIE. W Szkole Podstawowej nr 3 w Sanoku rozegrano Amatorskie Mistrzostwa Sanoka w tenisie stołowym. W finale najlepszy okazał się Mateusz Łącki, który pokonał Marcina Morawskiego i Krzysztofa Harajdę.

W zawodach rywalizowało 11 graczy podzielonych na dwie grupy. Do półfinału awansowało trzech najlepszych zawodników z każdej grupy. Marcin Morawski pokonał Marka Wronowskiego, Mateusz Łącki wygrał z Przemysławem Kozłem, a Krzysztof Harajda okazał się lepszy od Zbigniewa Kruczkiewicza.

W finale zawodnicy zmierzyli się systemem „każdy z każdym”. Pierwsze miejsce wywalczył Mateusz Łącki. Srebro przypadło Marcinowi Morawskiemu, a trzecią lokatę zajął Krzysztof Harajda.

– Poziom zawodów był naprawdę wysoki. Większość uczestników to zawodnicy Sanockiego Klubu Tenisowego, którzy regularnie trenują i grają w lidze. Turniej był bardzo dobrze zorganizowany, co jest zasługą Adam Nędzy – powiedział zwycięzca, Mateusz Łącki.

10-04-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)