REKLAMA
REKLAMA

RETRANSMISJA: Unihokej w ekstraligowym wydaniu! Wilki Sanok wkraczają do gry!

RETRANSMISJA: Unihokej w ekstraligowym wydaniu! Wilki Sanok wkraczają do gry!

SANOK / PODKARPACIE. Unihokeiści Esanok.pl Wilki Sanok rozpoczynają walkę w historycznym dla Sanoka sezonie na parkietach ekstraligi. Na pierwszy ogień były Mistrz Polski, aktualnie brązowy medalista mistrzostw Polski zespół MUKS Zielonki. Z sobotniego i niedzielnego spotkania zostanie przeprowadzona transmisja na żywo.

Sobota godz. 16.00 pierwszy gwizdek sędziego w ekstraligowym pojedynku unihokeistów. Zespół Esanok.pl Wilki Sanok podejmuje MUKS Zielonkę. Drużyna z Sanoka po wygranej w II lidze Sanockiej Lidze unihokeja Esanok.pl i zwycięskim turnieju finałowym uzyskał awans do I ligi. Reorganizacja rozgrywek sprawiła, że sanoczanie znaleźli się w gronie 16 najlepszych unihokejowych drużyn w Polsce. W najbliższa sobotę i niedzielę premierowe mecze sezonu 2016 / 2017.

TRANSMISJA WIDOCZNA U GÓRY EKRANU

Przeciwnicy to utytułowany ekstraligowy zespół. Drużyna MUKS Zielonki w ostatnich siedmiu sezonach praktycznie nie schodziła z podium. Sezon 2013/2014 mistrzostwo Polski. Sezony 2012/2013 i 2014/2015 wicemistrzostwa Polski. Sezony 2009/2010, 2011/2012, 2015/2016 brązowi medaliści mistrzostw Polski. Szersza prezentacja wydaje się być zbędna.

Sanockie Wilki zostają rzuceni na głęboka wodę. Wilki to doskonali pływacy więc na pewno tanio skóry nie sprzedadzą. Co sami zresztą zapowiadają. Możemy spodziewać się naprawdę sporych emocji. Już teraz zapraszamy zarówno na sobotę jak i niedziele, do Centrum Sportowo-Dydaktycznego Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Sanoku. Początek sobotniego spotkania o godz. 16.00. Pierwszy gwizdek sędziego w niedzielnym meczu o godz. 11.00. Wstęp bezpłatny! Zapraszamy!

Dla tych, którzy nie będą mogli udać się osobiście na mecz zapraszamy do oglądania transmisji wideo na żywo przygotowanej przez portal Esanok.pl.

TRANSMISJA WIDOCZNA U GÓRY EKRANU

15471

TRANSMISJA WIDOCZNA U GÓRY EKRANU

Skład drużyny:skałd


EKSTRALIGA UNIHOKEJA

SOBOTA 17 WRZEŚNIA – godzina 16:00

NIEDZIELA 18 WRZEŚNIA – godzina 11:00

Esanok.pl Wilki Sanok – MUKS Zielonka

Centrum Sportowo-Dydaktyczne Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Jana Grodka w Sanoku (ul. Mickiewicza 21)


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Wilki rozpoczynają walkę w ekstralidze! „Łatwo skóry nie sprzedamy” (FILM, ZDJĘCIA)

18-09-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)