REKLAMA
REKLAMA

Twórczość Zbigniewa Osenkowskiego w „Puchatku”

W najbliższą sobotę 7 maja w sanockim „Puchatku” miłośnicy grafiki będą mogli obejrzeć prace Zbigniewa Osenkowskiego.

Artysta uczestniczył w ponad 250 wystawach zbiorowych – głównie pokonkursowych, w wielu krajach świata, jak chociażby w Argentynie, Chinach, Kazachstanie, Meksyku, USA oraz większości krajów europejskich, zdobywając medale i wyróżnienia. Miał także 21 wystaw indywidualnych, między innymi w Warszawie, Iwoniczu, Sanoku, Brzozowie, Krakowie, Łodzi, Krośnie, Krotoszynie, Ostrowie Wielkopolskim i Zagórzu.

Zbigniew Osenkowski jest współorganizatorem Galerii Ekslibrisu przy Miejskiej Bibliotece Publicznej w Sanoku, komisarzem wielu konkursów, wystaw indywidualnych twórców i wystaw tematycznych. Jest kuratorem Sanockiej Galerii Ekslibrisu działającej przy Miejskiej Bibliotece w Sanoku. Wykonał ponad 460 grafik i 990 ekslibrisów, które eksponował w Polsce i za granicą. Za znaki książkowe otrzymał nagrody i wyróżnienia. Jego prace znajdują się w wielu krajach w zbiorach prywatnych i państwowych.

Wernisaż prac artysty zaplanowano 7 maja na godzinę 17.00.

afisz wystawy

03-05-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)