REKLAMA
Praca Auto Serwis
Janas Podłogi
REKLAMA

Ukradł motocykl, by go sprzedać na części

POWIAT BRZOZOWSKI / PODKARPACIE. Brzozowscy policjanci odzyskali skradziony motocykl. 18-latek, który go ukradł ukrywał jednoślad w garażu. Jak ustalili funkcjonariusze, chciał go rozebrać i sprzedać na części.

509147405Policjanci z wydziału kryminalnego brzozowskiej komendy uzyskali informację o kradzieży motocykla na terenie gminy Dydnia. Funkcjonariusze natychmiast rozpoczęli wyjaśnianie sprawy. W rozmowie z właścicielem jednośladu potwierdzili fakt, że takie zdarzenie miało miejsce i przyjęli od niego zawiadomienie o popełnionym przestępstwie. Wartość skradzionego „MZ” pokrzywdzony wycenił na 1000 złotych.

Jeszcze tego samego dnia, trop doprowadził policjantów do 18-letniego mieszkańca Dydni. Tam w garażu odnaleźli ukryty motocykl. Jak ustalili funkcjonariusze pojazd był niesprawny,18 -latek ukradł go tylko po to, by go rozebrać i sprzedać na części. Młody człowiek został zatrzymany. Odzyskany motocykl został zwrócony właścicielowi.

Następnego dnia 18-latek usłyszał zarzut kradzieży. Przyznał się do jego popełnienia i złożył wyjaśnienia. Za ten czyn kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5. Wykonując czynności w tej sprawie policjanci ustalili, że to nie jest jedyne przestępstwo, którego 18-latek się dopuścił. Sprawa ma charakter rozwojowy.

KPP Brzozów

16-05-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)