REKLAMA
REKLAMA

Umowa z Adamem Siembabem rozwiązana. Grzegorz Panek pełniącym obowiązki dyrektora szpitala

SANOK / PODKARPACIE. Umowa z dyrektorem Adamem Siembabem została rozwiązana za porozumieniem stron. Taką decyzję podjął wczoraj zarząd powiatu sanockiego, po tym jak sternik sanockiego szpitala w ostatnich ośmiu latach złożył rezygnację. Wkrótce zostanie powołana komisja konkursowa do wyłonienia nowego szefa SP ZOZ.

30 czerwca odbyło się posiedzenie zarządu powiatu sanockiego, na którym podjęto decyzję o przyjęciu rezygnacji Adama Siembaba z pełnienia funkcji dyrektora SP ZOZ w Sanoku. Umowa została rozwiązana za porozumieniem stron. Obowiązki dyrektora szpitala pełnić będzie dotychczasowy zastępca ds. administracyjnych Grzegorz Panek.

Przypomnijmy, że Adam Siembab złożył rezygnację 9 czerwca. Powodem, który przesądził o decyzji dyrektora miały być problemy z funkcjonowaniem sanockiej porodówki. Zarząd powiatu uszanował wolę dyrektora, który rządził lecznicą przez ostatnie osiem lat.

Władze powiatu podjęły również decyzję o jak najszybszym powołaniu komisji konkursowej, celem wyłonienia nowego dyrektora. W poniedziałek odbędzie się nadzwyczajna sesja Rady Powiatu Sanockiego.

Jak udało nam się dowiedzieć, zarząd będzie poszukiwał sprawnego menedżera, który będzie w stanie rozwiązać palące problemy szpitala. Mówi się o konieczności ponownego uruchomienia porodówki, usprawnieniu pracy SORu, czy znalezieniu recepty na kłopot związany z nadwykonaniami.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

SZPITAL W SANOKU: Kto zastąpi Adama Siembaba? Nieoficjalnie mówi się o pierwszych kandydatach

1

01-07-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)