REKLAMA
REKLAMA

Umowa z Adamem Siembabem rozwiązana. Grzegorz Panek pełniącym obowiązki dyrektora szpitala

SANOK / PODKARPACIE. Umowa z dyrektorem Adamem Siembabem została rozwiązana za porozumieniem stron. Taką decyzję podjął wczoraj zarząd powiatu sanockiego, po tym jak sternik sanockiego szpitala w ostatnich ośmiu latach złożył rezygnację. Wkrótce zostanie powołana komisja konkursowa do wyłonienia nowego szefa SP ZOZ.

30 czerwca odbyło się posiedzenie zarządu powiatu sanockiego, na którym podjęto decyzję o przyjęciu rezygnacji Adama Siembaba z pełnienia funkcji dyrektora SP ZOZ w Sanoku. Umowa została rozwiązana za porozumieniem stron. Obowiązki dyrektora szpitala pełnić będzie dotychczasowy zastępca ds. administracyjnych Grzegorz Panek.

Przypomnijmy, że Adam Siembab złożył rezygnację 9 czerwca. Powodem, który przesądził o decyzji dyrektora miały być problemy z funkcjonowaniem sanockiej porodówki. Zarząd powiatu uszanował wolę dyrektora, który rządził lecznicą przez ostatnie osiem lat.

Władze powiatu podjęły również decyzję o jak najszybszym powołaniu komisji konkursowej, celem wyłonienia nowego dyrektora. W poniedziałek odbędzie się nadzwyczajna sesja Rady Powiatu Sanockiego.

Jak udało nam się dowiedzieć, zarząd będzie poszukiwał sprawnego menedżera, który będzie w stanie rozwiązać palące problemy szpitala. Mówi się o konieczności ponownego uruchomienia porodówki, usprawnieniu pracy SORu, czy znalezieniu recepty na kłopot związany z nadwykonaniami.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

SZPITAL W SANOKU: Kto zastąpi Adama Siembaba? Nieoficjalnie mówi się o pierwszych kandydatach

1

01-07-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)