REKLAMA
REKLAMA

UNIHOKEJ: Mistrzowskie drużyny z sanockich szkół. Panie w ZS 2, panowie w ZS 3

W Zespole Szkół w Kamieniu odbył się Finał wojewódzki Liceealiady w unihokeju dziewcząt. Drużyna Zespołu Szkół nr 2  po raz kolejny pokazała, że nie ma sobie równych na Podkarpaciu pewnie zwyciężając w turnieju i broniąc tytułu Mistrzyń województwa z ubiegłego roku.

Dziewczęta zgromadziły w turnieju 8 punktów, notując na swoim koncie 3 zwycięstwa i dwa bezbramkowe remisy (stosunek bramek: 6:1). Na drugim stopniu podium zameldowały się gospodynie turnieju – LO Kamień a brązowe medale wywalczyły dziewczęta z II LO Sanok.

Teraz czas na Elbląg. Już w dniach 27-29 maja odbędzie się tam Finał ogólnopolski Licealiady. Drużyna z „MECHANIKA” wyjeżdża na ten turniej z zamiarem obronienia tytułu Mistrzowskiego z ubiegłego roku. Czy się uda? Czas pokaże. Na pewno w drużynie jest spory potencjał i duże doświadczenie, które powinno zaprocentować. Trzymamy mocno kciuki i życzymy powodzenia!

Składy drużyn:
Dziewczęta: Wandrowska Marta Br., Kunda Patrycja, Sochacka Wiktoria, Jasion Karolina, Żytka Magdalena, Karbowiniczyn Karolina oraz Gondek Diana. Opiekunem zespołu jest: Piotr Kot.


Mistrzostwo województwa wywalczyli ponadto uczniowie Zespołu Szkół nr 3.

Klasyfikacja końcowa:

1. ZS nr 3 Sanok
2. ZS nr 2 Dębica
3. ZSZ nr 1 Dębica
4. I LO Sanok
5.III LO Rzeszów
6. ZS Sokołów Małopolski

ZS Nr 3 Sanok – Awans do Finałów Ogólnopolskich w Elblągu.

Skład reprezentacji ZS Nr 3 w Sanoku: Radosław Bomba, Damian Brejta, Maciej Brukwicki, Rafał Czytajło, Dominik Januszczak, Paweł Muszański, Michał Nazarkiewicz, Mateusz Olszowy, Jakub Skrabalak, Jakub Sujkowski, Mateusz Wojnarowski, Maciej Zygmunt. Opiekun: Jarosław Dulęba.

unihok_106materiały nadesłane

25-05-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)