REKLAMA
REKLAMA

UNIHOKEJ: Mistrzowskie drużyny z sanockich szkół. Panie w ZS 2, panowie w ZS 3

W Zespole Szkół w Kamieniu odbył się Finał wojewódzki Liceealiady w unihokeju dziewcząt. Drużyna Zespołu Szkół nr 2  po raz kolejny pokazała, że nie ma sobie równych na Podkarpaciu pewnie zwyciężając w turnieju i broniąc tytułu Mistrzyń województwa z ubiegłego roku.

Dziewczęta zgromadziły w turnieju 8 punktów, notując na swoim koncie 3 zwycięstwa i dwa bezbramkowe remisy (stosunek bramek: 6:1). Na drugim stopniu podium zameldowały się gospodynie turnieju – LO Kamień a brązowe medale wywalczyły dziewczęta z II LO Sanok.

Teraz czas na Elbląg. Już w dniach 27-29 maja odbędzie się tam Finał ogólnopolski Licealiady. Drużyna z „MECHANIKA” wyjeżdża na ten turniej z zamiarem obronienia tytułu Mistrzowskiego z ubiegłego roku. Czy się uda? Czas pokaże. Na pewno w drużynie jest spory potencjał i duże doświadczenie, które powinno zaprocentować. Trzymamy mocno kciuki i życzymy powodzenia!

Składy drużyn:
Dziewczęta: Wandrowska Marta Br., Kunda Patrycja, Sochacka Wiktoria, Jasion Karolina, Żytka Magdalena, Karbowiniczyn Karolina oraz Gondek Diana. Opiekunem zespołu jest: Piotr Kot.


Mistrzostwo województwa wywalczyli ponadto uczniowie Zespołu Szkół nr 3.

Klasyfikacja końcowa:

1. ZS nr 3 Sanok
2. ZS nr 2 Dębica
3. ZSZ nr 1 Dębica
4. I LO Sanok
5.III LO Rzeszów
6. ZS Sokołów Małopolski

ZS Nr 3 Sanok – Awans do Finałów Ogólnopolskich w Elblągu.

Skład reprezentacji ZS Nr 3 w Sanoku: Radosław Bomba, Damian Brejta, Maciej Brukwicki, Rafał Czytajło, Dominik Januszczak, Paweł Muszański, Michał Nazarkiewicz, Mateusz Olszowy, Jakub Skrabalak, Jakub Sujkowski, Mateusz Wojnarowski, Maciej Zygmunt. Opiekun: Jarosław Dulęba.

unihok_106materiały nadesłane

25-05-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)