REKLAMA
REKLAMA
Guardia

UNIHOKEJ: Sporo emocji w 20. kolejce II ligi SLU Esanok.pl. Za tydzień nieoficjalny finał

SANOK / PODKARPACIE. 20. kolejka II ligi SLU Esanok.pl niespodziewanie przyniosła wiele emocji. Niżej notowane drużyny napsuły sporo krwi faworytom. Ostatecznie, wygrane odnotowały zespoły: AZS PWSZ, Gimnazjum nr 3 Sanok, Interq, TG Sokół, Esanok.pl i Komputronik.

Wyniki 20. kolejki II ligi SLU Esanok.pl

AZS PWSZ Sanok – El-Bud 6:1 (1:1)

02:01    1 : 0    Jakub Bukowski – Mateusz Kowalski
07:15    1 : 1    Fus Szymon
15:02    2 : 1    Arkadiusz Mielniczek
17:02    3 : 1    Jakub Bukowski – Kamil Baran
18:21    4 : 1    Mateusz Kowalski – Jakub Bukowski
19:45    5 : 1    Jakub Poznański
20:07    6 : 1    Patryk Polański – Arkadiusz Mielniczek

Gimnazjum nr 3 Sanok – BESCO 5:4 PK (1:3)

07:51    0 : 1    Szymon Milczanowski
08:25    1 : 1    Filip Pielech
08:55    1 : 2    Bartłomiej Milczanowski – Tomasz Milczanowski
10:12    1 : 3    Szymon Milczanowski
11:58    1 : 4    Marcin Cybuch
13:45    2 : 4    Dominik Pielech
15:44    3 : 4    Mateusz Rogos – Wojciech Pisuła
16:29    4 : 4    Piotr Gomułka – Filip Pielech

Karne:

Piotr Gomułka, Maciej Witan – Tomasz Milczanowski.

Forest SC Team – Interq 1:7 (0:6)

03:40    0 : 1    Maciej Brukwicki – Michał Janik
04:54    0 : 2    Dominik Januszczak – Maciej Brukwicki
06:27    0 : 3    Michał Janik
07:08    0 : 4    Dominik Januszczak – Paweł Muszański
08:00    0 : 5    Radosław Bomba – Michał Ambicki
10:44    0 : 6    Radosław Bomba – Dominik Januszczak
15:00    1 : 6    Rafał Słomiana – Konrad Jaklik
20:38    1 : 7    Radosław Bomba – Michał Janik

Studio34.pl – TG Sokół Sanok 2:3 (0:1)

01:42    0 : 1    Jakub Kluska – Hubert Niemiec
16:59    0 : 2    Kluska Maksymilian – Jakub Kluska
19:24    0 : 3    Przemysław Dębiński – Kluska Maksymilian
21:35    1 : 3    Andrzej Dębicki – Łukasz Pelczarski
21:55    2 : 3    Grzegorz Miranowicz

Esanok.pl – Drozd Wodnik 3-2 PK (1:0)

10:53    1 : 0    Jakub Sujkowski – Michał Leś
16:06    1 : 1    Waldemar Marczak – Patryk Mermer
18:12    2 : 1    Jakub Sujkowski – Piotr Sokołowski
20:40    2 : 2    Artur Ziemiański – Krzysztof Losiak

Karne:

Michał Nazarkiewicz.

Komputronik – Forest SC Team 6:4 (2:1)

03:15    0 : 1    Rafał Słomiana
09:17    1 : 1    Damian Popek – Tomasz Mermer
09:35    2 : 1    Damian Popek – Tomasz Mermer
12:25    2 : 2    Roman Gładysz – Rafał Słomiana
13:03    3 : 2    Piotr Zadylak – Tomasz Mermer
14:48    3 : 3    Konrad Jaklik – Rafał Słomiana
18:43    3 : 4    Konrad Jaklik – Piotr Stec
20:25    4 : 4    Piotr Zadylak
21:12    5 : 4    Jakub Mołoń – Damian Popek
21:54    6 : 4    Tomasz Mermer – Piotr Zadylak

Pauza: Venma Pustków.

 Tabela II ligi SLU Esanok.pl po 20. kolejce

1

Klasyfikacja kanadyjska

1.    M. Ambicki (Interq) – 58
2.    D. Popek (Komputronik) – 43
3.    R. Bomba (Interq) – 43
4.    J. Sujkowski (Esanok.pl) – 40
5.    B. Milczanowski (BESCO) – 39
6.    T. Sokołowski (Esanok.pl) – 38
7.    H. Popiel (Interq) – 35
8.    T. Mermer (Komputronik) – 34
9.    M. Kita (Venma Pustków) – 29
10.    Ł. Pelczarski (Studio34.pl) – 27

Gole

1.    B. Milczanowski (BESCO) – 34
2.    R. Bomba (Interq) – 30
3.    D. Popek (Komputronik) – 28
4.    J. Sujkowski (Esanok.pl) – 28
5.    H. Popiel (Interq) – 26
6.    M. Ambicki (Interq) – 23
7.    T. Sokołowski (Esanok.pl) – 23
8.    Ł. Pelczarski (Studio34.pl) – 19
9.    M. Janik (Interq) – 18
10.    K. Dudek (Venma Pustków) – 16

Asysty

1.    M. Ambicki (Interq) – 35
2.    T. Mermer (Komputronik) – 23
3.    M. Kita (Venma Pustków) – 16
4.    D. Popek (Komputronik) – 15
5.    T. Sokołowski (Esanok.pl) – 15
6.    A. Ćwik (Venma Pustków) – 15
7.    P. Sokołowski (Esanok.pl) – 14
8.    M. Struzik (Venma Pustków) – 13
9.    R. Bomba (Interq) – 13
10.    R. Słomiana (Forest SC Team) – 12

Dzięki uprzejmości Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Sanoku, na portalu Esanok.pl dostępne są transmisje na żywo spotkań w sezonie 2015/2016.

1108

21. kolejka II ligi SLU Esanok.pl – 7.03.2016

15:45 TG Sokół Sanok (6*) – Komputronik (4)
16:30 Gimnazjum nr 3 Sanok (11) – Drozd Wodnik (9)
17:15 AZS PWSZ Sanok (10) – BESCO (5)
18:00 Venma Pustków (2) – Interq (3)
18:45 Studio34.pl (8) – El-Bud (12)
19:30 Esanok.pl (1) – Venma Pustków (2)

Pauza: Forest SC Team (7).

22. kolejka II ligi SLU Esanok.pl – 14.03.2016

15:45 AZS PWSZ Sanok (10) – Studio34.pl (8)
16:30 Gimnazjum nr 3 Sanok (11) – El-Bud (12)
17:15 Interq (3) – Drozd Wodnik (9)
18:00 Venma Pustków (2) – Forest SU (7)
18:45 Esanok.pl (1) – BESCO (5)
19:30 Komputronik (4) – Venma Pustków (2)

Pauza: TG Sokół Sanok (6).

* w nawiasach aktualne miejsce drużyny w tabeli.

źródło: Red., II liga SLU Esanok.pl

01-03-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:




Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)