REKLAMA
REKLAMA

W czwartek sesja w mieście. O kolei i ocieplaniu budynków w mieście

SANOK / PODKARPACIE. 18. Sesja Rady Miasta Sanoka VII kadencji, odbędzie się w najbliższy czwartek (10 marca). Początek obrad o godz. 16.00 w Sali Herbowej Urzędu Miasta. Publikujemy porządek obrad.

Porządek obrad:

1. Otwarcie obrad.

2. Powołanie sekretarza sesji.

3. Zapoznanie Rady z porządkiem obrad.

4. Rozpatrzenie wniosku Burmistrza Miasta w sprawie wyrażenie zgody na zawarcie porozumienia w sprawie określenia zasad współpracy jednostek samorządu terytorialnego zlokalizowanych wzdłuż przebiegu linii kolejowej nr 108 i Województwa Podkarpackiego w zakresie realizacji inwestycji przy infrastrukturze kolejowej w ramach projektu pn. „Wojewódzki Fundusz Kolejowy”, z ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie.

5. Rozpatrzenie wniosku Burmistrza Miasta w sprawie przystąpienia Gminy Miasta Sanoka do realizacji projektu pn. „Modernizacja energetyczna budynków użyteczności publicznej w Sanoku”, z ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie.

6. Rozpatrzenie wniosku Burmistrza Miasta w sprawie przyjęcia i wdrożenia do realizacji Planu Gospodarki Niskoemisyjnej dla Miasta Sanoka (Aktualizacja, luty 2016 r.), z ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie.

7. Rozpatrzenie wniosku Burmistrza Miasta w sprawie przyjęcia „Gminnej Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych miasta Sanoka na lata 2016 – 2022” , z ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie.

8. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie powołania zespołu do przeprowadzenia dodatkowych wyborów ławników.

9. Zamknięcie obrad sesji.

Przewodniczący Rady Miasta
Zbigniew Daszyk

08-03-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)