REKLAMA
REKLAMA

W środę finał Pucharu Polski. LKS Pisarowce zagra z Karpatami Krosno

Pierwsza odsłona finału Pucharu Polski na szczeblu Okręgu Krosno będzie miała miejsce w najbliższą środę o godz. 17.00 na stadionie w Pisarowcach. Miejscowa drużyna będzie podejmować zespół Karpat Krosno. Rewanżowy mecz odbędzie się 27 kwietnia w Krośnie.

Nie da się ukryć, że faworytem spotkania jest zespół Karpat. Pucharowy rywal LKSu rozegrał na wiosnę trzy mecze – na wyjeździe wygrywając 3-1 z Chełmianką Chełm i remisując 1-1 z Tomasovią Tomaszów Lubelski, u siebie w ostatniej kolejce rozgromili 6-1 Izolator Boguchwała.  W tabeli III ligi zajmuje IV miejsce.

Drużyna Karpat po objęciu sterów zarządzania przez Prezesa Marka Penara uległa głębokiej przebudowie. Wymieniono  niemalże całą kadrę I drużyny, sztab szkoleniowy i nakreślono plan działania na najbliższe lata. Nikt w Krośnie nie ukrywa, że gra w III lidze nie zaspokaja ambicji nowych sterników klubu. Pierwszym zadaniem jest awans do II ligi, w czym ma pomóc zaciąg nowych zawodników.

Smaczku najbliższej konfrontacji dodaje fakt występowania w barwach LKSu byłych zawodników Karpat – Piotra Hajduka,  Kamila Walaszczyka, Sylwka Sikorskiego czy Kamila Kasperkiewicza. Niestety, bardzo wątpliwy jest z powodu kontuzji występ  „Wali” i „Sikora” – pierwszy z nich na własną odpowiedzialność zagrał ze Skołoszowem i niestety musiał przedwcześnie opuścić boisko, a Sylwek odczuwa jeszcze skutki ostrych starć w meczu z Cosmosem. Swoją kartę zapisał również w historii klubu z Krosna nasz trener Tomek Wacek,  opiekun Karpat w latach 2010-2012 .

Trener i drużyna są bojowo nastawieni i nie zamierzają faworytowi tanio sprzedać skóry. Do zespołu wróci Piotr Łuczka – przyda się bardzo przy stałych fragmentach gry, a także zapewni większy spokój i jakość w formacji obronnej.

Finał Pucharu Polski / Okręg Krosno

I mecz: LKS Pisarowce – Karpaty Krosno, 6 kwietnia 2016 (środa), godz. 17.00 – bilety: 7 zł
II mecz: Karpaty Krosno – LKS Pisarowce, 27 kwietnia 2016 (środa)

football-1274661_1920

materiały nadesłane

04-04-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)