REKLAMA
REKLAMA

Pijany 16 latek wiózł koleżankę na ramie. Pękło koło

POWIAT BRZOZOWSKI / PODKARPACIE. Brzozowscy policjanci zostali skierowani do zdarzenia drogowego w Malinówce. Okazało się, że dwoje nastolatków, jadących rowerem, zostało rannych. 16-latek kierujący jednośladem był pijany.

bike-666039_1920Wczoraj, około godz. 18 brzozowscy policjanci zostali powiadomieni o zdarzeniu, do którego doszło w Malinówce. Ze zgłoszenia wynikało, że mężczyzna kierujący rowerem przewrócił się na jezdnie. Gdy funkcjonariusze przyjechali na miejscu zastali tam zespół karetki pogotowia udzielający pomocy medycznej młodemu chłopakowi i dziewczynie. Oboje trafili do szpitala.

Jak ustalili policjanci, 16-latek kierując rowerem, przewoził na jego ramie swoją koleżankę. W pewnym momencie, prawdopodobnie wskutek obciążania, przednie koło pękło i młodzi ludzie upadli na jezdnię. Okazało się, że chłopak kierujący rowerem był pijany. Badanie na alkomacie wykazało u niego 1,3 promila alkoholu w organizmie. Oświadczył policjantom, że posiada kartę rowerową, jednak nie miał jej przy sobie. Materiały w tej sprawie zostaną przesłane do sądu rodzinnego.

Przypominamy! Osobie, która rozpija małoletniego dostarczając mu napoju alkoholowego, ułatwiając jego spożycie lub nakłaniając go do spożycia takiego napoju grozi kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

KPP Brzozów

04-04-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)