REKLAMA
REKLAMA

Walentynki na rockowo? Koncert zespołu Sztywny Pal Azji w Jasiu Wędrowniczku!

RYMANÓW / PODKARPACIE. Hotel**Restauracja „Jaś Wędrowniczek” zapraszamy na koncert Zespołu Sztywny Pal Azji, czyli „Walentynki w rytmie rocka”. Koncert odbędzie się 13 lutego. Początek o godz. 18.30. Szczegóły w rozwinięciu wiadomości.

Hotel**Restauracja „Jaś Wędrowniczek”
SZTYWNY PAL AZJI
„WALENTYNKI W RYTMIE ROCKA”
13 lutego 2016 (sobota), godz. 18.30
BILETY W CENIE – 40 zł/osoba

plakat_SPA

Historia zespołu sięga roku 1986 (w tym roku 30-lecie), kiedy to z powodzeniem zaprezentował się na Festiwalu Muzyki Rockowej w Jarocinie. Jakiś czas później piosenka „Nasze reggae” z nośnym wówczas refrenem „nie wolno wznosić się za wysoko” stała się jednym z nieoficjalnych hymnów festiwalu i pokolenia.

Rok po festiwalowym debiucie ukazała się pierwsza studyjna płyta „Europa i Azja”, a na niej same przeboje: „Wieża radości wieża samotności”, „Spotkanie z…”, „Nieprzemakalni”, „Kurort”, „Rock’n’rollowy robak”.Wspomniane „Nasze reggae” i kilka innych, które usłyszeć możecie na koncercie.

W przeddzień Walentynek nie powinno oczywiście zabraknąć i „Łoża w kolorze czerwonym”. A wszystko to w oryginale, zaśpiewane przez pierwszego w historii zespołu wokalistę – Leszka Nowaka.

PROSIMY O WCZEŚNIEJSZĄ REZERWACJĘ MIEJSC.

SZPAL3paint - Kopia

Hotel**Restauracja „Jaś Wędrowniczek”
ul. Bieleckiego 8, Rymanów
tel.: 13 43 567 33, 603 364 444
www.jas-wedrowniczek.pl
e-mail: hotel@jas-wedrowniczek.pl

tekst sponsorowany
11-01-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook