REKLAMA
REKLAMA

Wiejski Dom Kultury w Łodzinie w nowej odsłonie (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Dzięki wydatkowaniu w bieżącym roku kwoty ok. 100 tysięcy złotych zakończono wykonywanie prac wewnętrznych remontowych i wykończeniowych związanych z rozbudową Wiejskiego Domu Kultury w m. Łodzina. Nowego wyglądu nabrała sala widowiskowa oraz scena.

Całościowej modernizacji poddane zostały ściany, sufit,  jak i podłoga. Na suficie zostały zamontowane płyty akustyczne oraz nowe ciekawe i nowoczesne oświetlenie. Na podłodze ułożono nowy parkiet a scena dzięki nowej formie wykończenia oraz zabawie oświetleniem zmieniła się nie do poznania. Ściany oprócz powłok malarskich  wzbogacono w elementy dekoracyjne. Był to zarazem ostatni etap robót wewnętrznych.

1

Do pełni szczęścia brakuje jeszcze jedynie wykonanie elewacji oraz zagospodarowania terenu wokół budynku, jednak już w tej chwili ze względu na urok obiekt zachęca do organizacji imprez kameralnych, okolicznościowych oraz kulturalnych. –Miejmy nadzieję, że Wiejski Dom Kultury w Łodzinie przysłuży się lokalnej społeczności i stanie się centrum kultury – mówi Anna Hałas Wójt Gminy Sanok.

3

2

źródło: materiały nadesłane

18-07-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)