REKLAMA
REKLAMA

Wiejski Dom Kultury w Łodzinie w nowej odsłonie (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Dzięki wydatkowaniu w bieżącym roku kwoty ok. 100 tysięcy złotych zakończono wykonywanie prac wewnętrznych remontowych i wykończeniowych związanych z rozbudową Wiejskiego Domu Kultury w m. Łodzina. Nowego wyglądu nabrała sala widowiskowa oraz scena.

Całościowej modernizacji poddane zostały ściany, sufit,  jak i podłoga. Na suficie zostały zamontowane płyty akustyczne oraz nowe ciekawe i nowoczesne oświetlenie. Na podłodze ułożono nowy parkiet a scena dzięki nowej formie wykończenia oraz zabawie oświetleniem zmieniła się nie do poznania. Ściany oprócz powłok malarskich  wzbogacono w elementy dekoracyjne. Był to zarazem ostatni etap robót wewnętrznych.

1

Do pełni szczęścia brakuje jeszcze jedynie wykonanie elewacji oraz zagospodarowania terenu wokół budynku, jednak już w tej chwili ze względu na urok obiekt zachęca do organizacji imprez kameralnych, okolicznościowych oraz kulturalnych. –Miejmy nadzieję, że Wiejski Dom Kultury w Łodzinie przysłuży się lokalnej społeczności i stanie się centrum kultury – mówi Anna Hałas Wójt Gminy Sanok.

3

2

źródło: materiały nadesłane

18-07-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)