REKLAMA
REKLAMA

Wilk znów zaatakował? Kolejny zagryziony pies znaleziony tuż obok domu (UWAGA: DRASTYCZNE ZDJĘCIA)

ZAGÓRZ / PODKARPACIE. Do naszej redakcji napłynął kolejny niepokojący sygnał dotyczący zagryzionego psa. Tym razem, mrożącego krew w żyłach odkrycia dokonali mieszkańcy ul. Rzecznej w Zagórzu. W świąteczny poniedziałek znaleźli oni zakrwawione i wyżarte zwłoki swojego pupila zaledwie 30 m od domu. I tym razem podejrzenia padają na wilka.

Koszmarny widok czekał na mieszkańców Zagórza, którzy rankiem w świąteczny poniedziałek w odległości zaledwie 30 m od swojego domu przy ul. Rzecznej znaleźli martwego psa. Zwierzę miało wygryzione gardło i korpus. Do uśmiercenia psa doszło w rejonie brzegu Osławy. Teren ten pokrywają pola, las znajduje się już w znacznej odległości. W okolicy znajduje się kilka domów jednorodzinnych.

Powiadomiłam policję i koło łowieckie. Dowiadywałam się również jak w tej sytuacji mogłaby pomów Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska. Zwłoki psa do utylizacji przekazaliśmy do schroniska w Lesku. Od weterynarza wiem, że ślady wskazują na atak wilka – mówi właścicielka zagryzionego psa.


Uwaga!! Drastyczne zdjęcia.
Klikając potwierdzasz zgodę na wyświetlenie treści.
4

Ślady, które zdaniem właścicieli zagryzionego psa pozostawił napastnik

3

Tak wyglądał, kiedy żył – pisze do nas właścicielka czworonoga.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

SANOK: Wilki na Dąbrówce? Wygryziony do kości pies znaleziony 25 m od domu (UWAGA: DRASTYCZNE ZDJĘCIA)

foto: materiały nadesłane

wolf-440992_1280

01-04-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)