REKLAMA
REKLAMA

NASZ PATRONAT: Energiczny weekend w Clubie Revolution!

SANOK / PODKARPACIE. Dzięki wielkie za świąteczną frekwencję i świetne reakcje na parkiecie, było jak zwykle wyjątkowo, czekamy teraz z niecierpliwością na video-relacje i live video mixy, jak i sety z imprez a będą aż z obydwóch dni!

Święta to już jednak przeszłośc, więc skupmy się teraz na teraźniejszości i niedalekiej przyszłości, a najbliższym wydarzeniem w klubie REVOLUTION, będzie koncert zespołu MEJK i to wcale nie jest primaaprilisowy żart!

Tak więc w najbliższy piątek coś w stylu „Disco Night” gdzie przez cały wieczór nasi rezydenci BIŁEK & METAXA zagrają dla Was w klimatach disco polo, dodatkowo około godziny 00.00 koncert zespołu MEJK, twórców hitu: „TAŃCZĘ Z NIM DO RANA”, który osiągnął już prawie 10 milionów wyświetleń na youtube.com.

Warto zapisać się do wydarzenia, ponieważ wszystkie osoby, które klikną „WEZMĘ UDZIAŁ” w wydarzeniu na facebooku do piątku do godz. 15.00 wchodzą do klubu do godz. 22.00 za jedyne 10 PLN!

Tak więc najważniejsze informacje dla Was, wyglądają następująco:

✏✏✏✏✏✏✏✏✏✏ KONCERT MEJK ✏✏✏✏✏✏✏✏✏✏

⚑ Data ☛ 01-04-16 PIĄTEK

⚑ Konsoleta ☛ BIŁEK & METAXA
♪ Muzyka ☛ Disco

⚑ Start ☛ 21.00

⚑ Impreza ☛ 17+ (ukończone)

⚑ Bilety:

☛ 10 PLN – Lista z Fb do 22.00!
☛ 15 PLN – Reszta!

✆ REZERWACJE: 669 692 588 lub wiadomość na fb

 bbb103a

Skoro piątek wyjątkowo w klimatach disco to dla zachowania równowagi najbliższa sobota przebiegać będzie pod znakiem klubowym i zostanie rozegrana na jednej sali.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że tydzień później jedno z największych wydarzeń w roku, czyli urodziny REVO i dlatego, abyście byli z nami i w tę sobotę, proponujemy wszystkim zapisanym na wydarzenie wjazd do 22.00 za absolutne free.

Zaznaczamy jednak, że do listy trzeba dopisać się do piątku do godz. 15.00, osoby które zapiszą się po tym czasie nię będą brane pod uwagę, tak więc powiadomcie swoich znajomych jak najszybciej i zróbcie to na czas i spędźcie ten ciekawy weekend razem z nami za jedyne 10 PLN, a Ci którzy nie mają facebooka, ale będą w piątek, mają instrukcję niżej jak wejść w sobotę za absolutne Free.

✏✏✏✏✏✏✏ WELCOME TO THE CLUB ✏✏✏✏✏✏✏

⚑ Data ☛ 02-04-16 SOBOTA

⚑ Konsoleta ☛ DRAK & FINISH
♪ Muzyka ☛ Club, House

⚑ Start ☛ 21.00

⚑ Impreza ☛ 18+ (ukończone)

⚑ Bilety:

☛ 10 PLN
☛ Lista z Fb do 22.00 za Free!
☛ Pełnoletni, którzy nie mają fb, lub nie mogą zapisać się do listy a będą bawić się z nami dzień wcześniej na koncercie zespołu MEJK, wchodzą w sobotę przez całą noc z opaskami na ręce za Free!

✆ REZERWACJE: 669 692 588 lub wiadomość na fb

bbb108amateriały nadesłane

01-04-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)