REKLAMA
REKLAMA

Wybierz się na Słowację! Przejazd tylko dla posiadaczy voucherów

REGION / PODKARPACIE. W związku z planowanym na dzień 24 września br. kolejnym specjalnym przejazdem pociągu z Łupkowa do Medzilaborec i z powrotem do Łupkowa, Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie zarekomendował wprowadzenie specjalnych, numerowanych voucherów.

Vouchery będą upoważniać posiadaczy-okazicieli do bezpłatnego przejazdu.  Na Słowację będzie można dojechać pociągiem REGIO z Rzeszowa Gł. (odjazd o godz. 6:30 – Strzyżów 7:12 – Jasło 7:55 – Krosno 8:27 – Sanok 9:28 – Zagórz 9:38 – przyjazd do Łupkowa 10:52) lub innym transportem.

Odjazd pociągu „specjalnego” z Łupkowa do Medzilaborec o godzinie 11:00

sa_-_103

Vouchery będą wydawane bezpłatnie:

  • przez samorządy znajdujące się na trasie przejazdu pociągu
  • w kasie biletowej (agencyjnej) Przewozów Regionalnych w Rzeszowie – osobom, które zadeklarują chęć przejazdu pociągiem do Medzilaborec

Podróżnym wsiadającym do pociągu na trasie przejazdu, a posiadającym vouchery (otrzymane od samorządów) upoważniające do bezpłatnego przejazdu na trasie z Łupkowa do Medzilaborec i z powrotem drużyna konduktorska wystawi bilety na przejazd do stacji Łupków.

Mając na uwadze zapewnienie komfortu podróży wszystkich podróżnych (osób podróżujących w relacjach krajowych oraz wybierających się na Słowację), zwiększamy liczbę miejsc na trasie Rzeszów – Łupków poprzez dołączenie dodatkowego szynobusu.

Przejazd w relacji Łupków – Medzilaborce – Łupków tylko dla posiadaczy voucherów.

Przewozy Regionalne

21-09-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)