REKLAMA
REKLAMA

Wybierz się na Słowację! Przejazd tylko dla posiadaczy voucherów

REGION / PODKARPACIE. W związku z planowanym na dzień 24 września br. kolejnym specjalnym przejazdem pociągu z Łupkowa do Medzilaborec i z powrotem do Łupkowa, Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie zarekomendował wprowadzenie specjalnych, numerowanych voucherów.

Vouchery będą upoważniać posiadaczy-okazicieli do bezpłatnego przejazdu.  Na Słowację będzie można dojechać pociągiem REGIO z Rzeszowa Gł. (odjazd o godz. 6:30 – Strzyżów 7:12 – Jasło 7:55 – Krosno 8:27 – Sanok 9:28 – Zagórz 9:38 – przyjazd do Łupkowa 10:52) lub innym transportem.

Odjazd pociągu „specjalnego” z Łupkowa do Medzilaborec o godzinie 11:00

sa_-_103

Vouchery będą wydawane bezpłatnie:

  • przez samorządy znajdujące się na trasie przejazdu pociągu
  • w kasie biletowej (agencyjnej) Przewozów Regionalnych w Rzeszowie – osobom, które zadeklarują chęć przejazdu pociągiem do Medzilaborec

Podróżnym wsiadającym do pociągu na trasie przejazdu, a posiadającym vouchery (otrzymane od samorządów) upoważniające do bezpłatnego przejazdu na trasie z Łupkowa do Medzilaborec i z powrotem drużyna konduktorska wystawi bilety na przejazd do stacji Łupków.

Mając na uwadze zapewnienie komfortu podróży wszystkich podróżnych (osób podróżujących w relacjach krajowych oraz wybierających się na Słowację), zwiększamy liczbę miejsc na trasie Rzeszów – Łupków poprzez dołączenie dodatkowego szynobusu.

Przejazd w relacji Łupków – Medzilaborce – Łupków tylko dla posiadaczy voucherów.

Przewozy Regionalne

21-09-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)