REKLAMA
REKLAMA

Wypadek autobusu szkolnego (ZDJĘCIA)

POWIAT BRZOZOWSKI / PODKARPACIE. Do wypadku drogowego w Jasienicy Rosielnej doszło 26 stycznia, zadysponowani strażacy z JRG Brzozów w ilości trzech zastępów zastali na miejscu autobus Iveco przewożący dzieci do szkoły w przydrożnym rowie.

W wyniku panujących trudnych warunków w godzinach porannych na drogach powiatu brzozowskiego tj. gołoledzi, autobus przewożący dzieci do szkoły w wyniku poślizgu znalazł się w przydrożnym rowie. Na miejsce przybył patrol Policji i zastępca dowódcy JRG Brzozów, który udał się do szkoły w Jasienicy Rosielnej w celu ustalenia osób podróżujących, oraz określenie ilości osób poszkodowanych. Na miejsce przybył zespół pogotowia ratunkowego, który zaopatrzył dzieci które zgłaszały lekkie dolegliwości. Przybyli strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia. W wyniku wypadku autobusu uszkodzeniu uległ tył autobusu Iveco. Działania trwały blisko 2 godziny.

opracował: st. kpt. Tomasz Mielcarek
foto: st. kpt. Jacek Kędra

29-01-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)