REKLAMA
REKLAMA

ZAGÓRZ: Laureatka z powiatu sanockiego w nagrodę pojedzie do Brukseli

ZAGÓRZ / PODKARPACIE. Trzeciego czerwca Julia Kucharska, uczennica klasy drugiej Gimnazjum w Zagórzu, odebrała z rąk Marszałka Województwa Podkarpackiego Władysława Ortyla  nagrodę dla najzdolniejszych uczniów województwa podkarpackiego.

Nagroda Podkarpackiego Stowarzyszenia Samorządów Terytorialnych corocznie przyznawana jest tylko jednemu, najlepszemu uczniowi z każdego powiatu. Julia znalazła się wśród 25 wybitnie uzdolnionych uczniów, reprezentowała nie tylko naszą szkołę, ale i cały powiat sanocki.

julka

Wręczenie nagrody miało miejsce podczas podkarpackich obchodów Dnia Samorządu Terytorialnego, ustanowionego dla upamiętnienia pierwszych po II Wojnie Światowej wyborów samorządowych. W tym roku dodatkową nagrodą dla wyróżnionych uczniów jest ufundowany przez europosła Stanisława Ożoga kilkudniowy wyjazd do Brukseli.

Julia jest trzykrotną laureatką wojewódzkich konkursów przedmiotowych, finalistką Ogólnopolskiego Konkursu Transplantologicznego, laureatką ponadpowiatowego konkursu wiedzy o teatrze, wielokrotną laureatką ogólnopolskich konkursów z biologii i języka polskiego.

To tylko niektóre osiągnięcia gimnazjalistki, która na co dzień wiedzie prym w szkolnej działalności samorządowej, ekologicznej i teatralnej. Składamy serdeczne gratulacje i życzymy powodzenia!

materiały nadesłane

08-06-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)