REKLAMA
REKLAMA

Zatrzymani za posiadanie narkotyków. 20 latek z amfetaminą

POWIAT LESKI / PODKARPACIE. Policjanci, pełniący służbę w Lesku, zatrzymali cztery młode osoby, które posiadały przy sobie narkotyki. U 20-letniego mieszkańca powiatu sanockiego znaleziono woreczek foliowy wypełniony amfetaminą. Twierdził, że zakupił ją od nieznanego mu mężczyzny.

W miejscowości Manasterzec policjanci zauważyli zaparkowany na poboczu pojazd marki Audi A3. Z uwagi na nerwowe zachowanie osób znajdujących się w samochodzie, funkcjonariusze podjęli interwencję. Poproszono młodych ludzi o opuszczenie pojazdu. Podczas wysiadania jeden z mężczyzn wyrzucił na ziemię woreczek foliowy z zawartością białego proszku. 20-letni mieszkaniec powiatu sanockiego przyznał się, że w woreczku znajduje się amfetamina, którą zakupił w miejscowości Olszanica od nieznanej mu osoby.

Trzech mężczyzn i kobieta zostali przewiezieni na komendę w Lesku. Tam sprawdzono ich stan trzeźwości. Alkomat wykazał u 20-latka 0,77 promila a u 27-latka 0,75 promila alkoholu w ich organizmach. Trzeci z mężczyzn, który siedział za kierownicą audi i kobieta, byli trzeźwi.

Noc spędzili w policyjnym areszcie. Następnego dnia zostali przesłuchani. 20-latek za posiadanie niedozwolonych środków odurzających odpowie przed sądem.

KPP Lesko

25-04-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)