REKLAMA
REKLAMA

Zatrzymani za posiadanie narkotyków. 20 latek z amfetaminą

POWIAT LESKI / PODKARPACIE. Policjanci, pełniący służbę w Lesku, zatrzymali cztery młode osoby, które posiadały przy sobie narkotyki. U 20-letniego mieszkańca powiatu sanockiego znaleziono woreczek foliowy wypełniony amfetaminą. Twierdził, że zakupił ją od nieznanego mu mężczyzny.

W miejscowości Manasterzec policjanci zauważyli zaparkowany na poboczu pojazd marki Audi A3. Z uwagi na nerwowe zachowanie osób znajdujących się w samochodzie, funkcjonariusze podjęli interwencję. Poproszono młodych ludzi o opuszczenie pojazdu. Podczas wysiadania jeden z mężczyzn wyrzucił na ziemię woreczek foliowy z zawartością białego proszku. 20-letni mieszkaniec powiatu sanockiego przyznał się, że w woreczku znajduje się amfetamina, którą zakupił w miejscowości Olszanica od nieznanej mu osoby.

Trzech mężczyzn i kobieta zostali przewiezieni na komendę w Lesku. Tam sprawdzono ich stan trzeźwości. Alkomat wykazał u 20-latka 0,77 promila a u 27-latka 0,75 promila alkoholu w ich organizmach. Trzeci z mężczyzn, który siedział za kierownicą audi i kobieta, byli trzeźwi.

Noc spędzili w policyjnym areszcie. Następnego dnia zostali przesłuchani. 20-latek za posiadanie niedozwolonych środków odurzających odpowie przed sądem.

KPP Lesko

25-04-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)