REKLAMA
REKLAMA

ZWIĄZKOWCY: Jesteśmy szczęśliwi! Na tę wiadomość czekaliśmy dwa lata (WYWIAD, FILM)

ZWIĄZKOWCY: Jesteśmy szczęśliwi! Na tę wiadomość czekaliśmy dwa lata (WYWIAD, FILM)

SANOK / PODKARPACIE. – Nasz Autosan ma nowego właściciela! Jesteśmy szczęśliwi – mówią związkowcy po dzisiejszej wiadomości, którą nasza redakcja podała jako pierwsza. Wkrótce fabrykę przejmie konsorcjum trzech firm, z których dwie należą do Polskiej Grupy Zbrojeniowej. Co na spotkaniu z załogą mówił syndyk? Co wiadomo o kwocie sprzedaży zakładu? Odpowiedzi w materiale filmowym.

W materiale filmowym wywiad z Ewą Latusek, przewodniczącą Komisji Międzyzakładowej NSZZ „Solidarność”. Udało nam się również spotkać z syndykiem Ludwikiem Noworolski, ale wbrew sygnałom przekazanym przez sędziego komisarza Andrzeja Leśniaka (nadzorującego sprzedaż Autosanu) o tym, że syndyk będzie dzisiaj do dyspozycji mediów, zarządzający przedsiębiorstwem powiedział, że nie chce udzielać informacji w pośpiechu i na ten moment nie ma wiadomości do przekazania.

Jutro o godzinie 14:00 w Urzędzie Miasta w Sanoku odbędzie się specjalna konferencja prasowa na temat Autosanu z udziałem burmistrza Tadeusza Pióro oraz posła na Sejm RP Piotra Uruskiego.

2

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

NIEOFICJALNIE: Autosan z nowym właścicielem! Polska Grupa Zbrojeniowa kupi fabrykę!

AUTOSAN: Przedstawiciele Polskiej Grupy Zbrojeniowej odwiedzili zakład. „Syndyk wybierze ofertę najkorzystniejszą finansowo”

BEATA SZYDŁO W SANOKU: Autosan zasługuje na wsparcie. W polskie firmy trzeba inwestować, nie je sprzedawać (FILM, ZDJĘCIA)

03-02-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)