REKLAMA
REKLAMA

ZWIĄZKOWCY: Jesteśmy szczęśliwi! Na tę wiadomość czekaliśmy dwa lata (WYWIAD, FILM)

ZWIĄZKOWCY: Jesteśmy szczęśliwi! Na tę wiadomość czekaliśmy dwa lata (WYWIAD, FILM)

SANOK / PODKARPACIE. – Nasz Autosan ma nowego właściciela! Jesteśmy szczęśliwi – mówią związkowcy po dzisiejszej wiadomości, którą nasza redakcja podała jako pierwsza. Wkrótce fabrykę przejmie konsorcjum trzech firm, z których dwie należą do Polskiej Grupy Zbrojeniowej. Co na spotkaniu z załogą mówił syndyk? Co wiadomo o kwocie sprzedaży zakładu? Odpowiedzi w materiale filmowym.

W materiale filmowym wywiad z Ewą Latusek, przewodniczącą Komisji Międzyzakładowej NSZZ „Solidarność”. Udało nam się również spotkać z syndykiem Ludwikiem Noworolski, ale wbrew sygnałom przekazanym przez sędziego komisarza Andrzeja Leśniaka (nadzorującego sprzedaż Autosanu) o tym, że syndyk będzie dzisiaj do dyspozycji mediów, zarządzający przedsiębiorstwem powiedział, że nie chce udzielać informacji w pośpiechu i na ten moment nie ma wiadomości do przekazania.

Jutro o godzinie 14:00 w Urzędzie Miasta w Sanoku odbędzie się specjalna konferencja prasowa na temat Autosanu z udziałem burmistrza Tadeusza Pióro oraz posła na Sejm RP Piotra Uruskiego.

2

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

NIEOFICJALNIE: Autosan z nowym właścicielem! Polska Grupa Zbrojeniowa kupi fabrykę!

AUTOSAN: Przedstawiciele Polskiej Grupy Zbrojeniowej odwiedzili zakład. „Syndyk wybierze ofertę najkorzystniejszą finansowo”

BEATA SZYDŁO W SANOKU: Autosan zasługuje na wsparcie. W polskie firmy trzeba inwestować, nie je sprzedawać (FILM, ZDJĘCIA)

03-02-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)