REKLAMA
REKLAMA

1 maja 2017 – obchody w Sanoku (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Od złożenia wiązanki kwiatów, pod tablicą upamiętniającą „Marsz Głodnych”w okresie międzywojennym sanockiego Sanowagu (obecnego Autosanu) rozpoczęły się tegoroczne obchody Święta Pracy w Sanoku.

Z inicjatywy Rady Powiatowej SLD odbyło się następnie spotkanie sympatyków lewicy, które pomimo długiego weekendu zgromadziło blisko dwustu uczestników.

18261194_1491385007598459_558301385_o

W okolicznościowym wystąpieniu, Przewodniczący Marian Kawa krytycznie odniósł się do wielu aspektów obecnej sytuacji politycznej w Kraju nie szczędząc też słów krytyki pod adresem ośmioletnich rządów PO-PSL. Za niezwykle istotne, uznał zadanie SLD dla obrony Konstytucji i miejsca Polski w Unii Europejskiej. Podkreślił że obydwa te wydarzenia są historycznymi sukcesami SLD. Brak SLD w polskim parlamencie skazuje polska opinie publiczną na oglądanie ”plemiennej walki” po między prawicowymi ugrupowaniami z nie kończąca się liczbą wzajemnych oskarżeń i skandali. Za dobry prognostyk uznał ostatnie sondaże wyborcze dający SLD trwałe miejsce na scenie politycznej kraju.

materiały nadesłane

02-05-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)