REKLAMA
REKLAMA

1 maja 2017 – obchody w Sanoku (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Od złożenia wiązanki kwiatów, pod tablicą upamiętniającą „Marsz Głodnych”w okresie międzywojennym sanockiego Sanowagu (obecnego Autosanu) rozpoczęły się tegoroczne obchody Święta Pracy w Sanoku.

Z inicjatywy Rady Powiatowej SLD odbyło się następnie spotkanie sympatyków lewicy, które pomimo długiego weekendu zgromadziło blisko dwustu uczestników.

18261194_1491385007598459_558301385_o

W okolicznościowym wystąpieniu, Przewodniczący Marian Kawa krytycznie odniósł się do wielu aspektów obecnej sytuacji politycznej w Kraju nie szczędząc też słów krytyki pod adresem ośmioletnich rządów PO-PSL. Za niezwykle istotne, uznał zadanie SLD dla obrony Konstytucji i miejsca Polski w Unii Europejskiej. Podkreślił że obydwa te wydarzenia są historycznymi sukcesami SLD. Brak SLD w polskim parlamencie skazuje polska opinie publiczną na oglądanie ”plemiennej walki” po między prawicowymi ugrupowaniami z nie kończąca się liczbą wzajemnych oskarżeń i skandali. Za dobry prognostyk uznał ostatnie sondaże wyborcze dający SLD trwałe miejsce na scenie politycznej kraju.

materiały nadesłane

02-05-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)