REKLAMA
REKLAMA

10 lat „Papieskiej Barki” w Trepczy. Festyn rodzinny „Niedziela przy Barce” z koncertem SOUL

TREPCZA / PODKARPACIE. W najbliższą niedzielę 25 czerwca o godzinie 15:00 na placu przed Papieską Barką w Trepczy, rozpocznie się jubileuszowy festyn rodzinny „Niedziela przy Barce”. Zaplanowano atrakcyjne pokazy, konkursy i zabawy, czas umilać będą także rozmaite występy dzieci na estradzie oraz koncerty tematyczne.

Jubileusz 10-lecia Papieskiej Barki zaszczyci swoim występem znany nie tylko w Sanoku i na Podkarpaciu, ale również poza granicami Polski zespół SOUL pod dyrekcją dr Moniki Brewczak. Przed 10 laty podczas poświęcenia Papieskiej Barki przez biskupa Mariana Rojka, zespół ten swoim pięknym śpiewem ubogacili odpustową liturgię i wzbudzili zachwyt wśród licznych uczestników tej plenerowej uroczystości. Dziewczyny wtedy śpiewające zdążyły w większości założyć swoje rodziny i teraz przyprowadzają na próby „soulików” swoje małe talenty. Obecny skład jest już piątym z kolei, wśród śpiewających obecnie są trzy dziewczyny z Trepczy.

Serdecznie zapraszamy na ucztę duchową, jaką z pewnością będzie koncert SOUL. Jego początek zaplanowany został na godz. 16:15. Wcześniej na estradzie wystąpią miejscowe dzieci, wśród których również nie brakuje muzycznych talentów. Być może w przyszłości trafią do Pani Moniki i staną się ważnymi głosami w SOUL. Na zakończenie festynu rodzinnego „Niedziela przy Barce” wraz z zaproszonymi gośćmi zaśpiewa znany sanocki muzyk i kompozytor Marek Dziok – autor pieśni „Święty Janie Pawle”, która zostanie wykonana w finale jubileuszowej uroczystości.

16:15 – Koncert zespołu  SOUL – pod dyrekcją dr Moniki Brewczak
17:00„Wypłyń na głębię…” Marek Dziok & Przyjaciele

barka

Estrada i plac przed Papieską Barką ożyją zabawą i występami miejscowych dzieci oraz zaproszonych gości

materiały nadesłane

22-06-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)