REKLAMA
REKLAMA

AKTUALIZACJA: Pijany pędził volkswagenem. Zjechał na przeciwległy pas i uderzył w pojazdy jadące z naprzeciwka (NOWE ZDJĘCIA)

GMINA SANOK/ PODKARPACIE. W poniedziałek po 20.00 na DK 28 w Pisarowcach doszło do zderzenia czterech pojazdów. Pijany 33-latek zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w pojazdy jadące z naprzeciwka. Droga przez kilka godzin była zablokowana.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godz. 20, w Pisarowcach.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący volkswagenem, 33-letni mieszkaniec powiatu sanockiego, będąc na łuku drogi nagle zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia z trzema samochodami, które poruszały się prawidłowo jeden za drugim – informuje st. asp. Anna Oleniacz, rzecznik prasowy sanockiej komendy policji.

Policjanci zbadali stan trzeźwości 33-latka. Urządzenie kontrolne wykazało, że mężczyzna ma w organizmie ponad 2 promile alkoholu.

W zdarzeniu brały udział łącznie cztery pojazdy. Wśród jadących prawidłowo była 28-latka kierująca seatem, 37-latek kierujący seatem – oboje z powiatu sanockiego oraz 68-latek kierujący hondą z powiatu krośnieńskiego. Ci kierujący byli trzeźwi.

Na szczęście nikt nie doznał poważnych obrażeń.

Przeciwko kierującemu będzie prowadzone postępowanie zarówno o spowodowanie kolizji jak też o kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości.

bc

foto: sanok112.pl/B. Cecuła/materiały nadesłane

źródło: KP PSP Sanok

17-10-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)