REKLAMA
REKLAMA

Aloesowe Centrum Zdrowia i Urody – czyli jak naturalnie zadbać o zdrowie swoje i najbliższych!

Poczuj z nami moc aloesu

Pierwsze miejsce w Sanoku, w którym możesz kupić produkty na bazie aloesu od ręki! Nie masz pomysłu na świąteczny prezent? Odwiedź nas na ul. Lipińskiego 109, a pomożemy wybrać Ci coś odpowiedniego.

prezent

Poczuj magię świąt z produktami, których główny składnik stanowi dobroczynny aloes. Łuszczyca, atopia, egzema, brak odporności, są to jedne z wielu schorzeń, o których przykrych dolegliwościach możesz zapomnieć. Aloesowe Centrum Zdrowia i Urody na ul. Lipińskiego 109 to pierwsze takie miejsce w Sanoku, gdzie możesz skorzystać z profesjonalnej porady kosmetycznej, na podstawie której zostaną dobrane produkty renomowanej firmy Forever Living Products.

Moc aloesu zawartego w produktach pomogła już niejednemu, wystarczy odwiedzić nasze centrum i zapoznać się z szeroką gamą produktów. Święta to idealna okazja by podarować najbliższym porcję zdrowia na każdy dzień.

kosmetyki

Baza produktów jest bardzo szeroka, jeśli nie wiesz na co się zdecydować, warto zacząć od produktów, których używamy każdego dnia w codziennej pielęgnacji.

Czym wyróżniają się nasze produkty? Przede wszystkim jakością. Czy ktoś z Was zwraca uwagę na skład drogeryjnych produktów, po które sięgacie na co dzień? Często wydajemy duże sumy pieniędzy na rzeczy, których jakość nie jest adekwatna do ceny. Co z tym faktem zrobić? Składy widoczne na opakowaniach dla większości przypominają zaszyfrowany ciąg związków chemicznych, które nie sposób jest rozpoznać, dlatego też postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym profesjonalna obsługa pomoże Wam zastąpić drogeryjne produkty, czymś o wiele lepszym i bezpieczniejszym dla naszego ciała i zdrowia.

Produkty firmy Forever Living Products, zostały stworzone na bazie znanego od lat, używanego przez nasze babcie, dobroczynnego aloesu. Jego cenne właściwości pomogły znaleźć odpowiedź na wiele problemów zarówno skórnych jak i wewnątrzustrojowych. Szeroka gama produktów pozwala wybrać każdemu coś dla siebie, tak by efekty były jak najlepsze.

Dla porównania przedstawiamy dwa najbardziej podstawowe produkty, których używa każdy z nas:

Pasta do zębów z fluorem Pasta do zębów Forever
Living Products
pasta pasta2
Co robi fluor? Niewiele z nas wie, że jest on tak naprawdę trucizną, która może spowodować zaburzenia genetyczne, odwapnianie kości, a nawet przyczynić się do powstawania nowotworów. Fluor jest obecny praktycznie w każdej paście dostępnej w drogeriach. Łagodna pasta na bazie aloesu
i propolisu, niezawierająca fluoru pozwala utrzymać prawidłową higienę jamy ustnej, bez niebezpiecznych konsekwencji. Jest idealnym rozwiązaniem dla osób o wrażliwych dziąsłach, cierpiących na paradontozę lub borykających się z nieprzyjemnym oddechem.
Antyperspiranty z solami aluminium Dezodorant Forever Living Products
antyperspiranty dezodorant
Powodują zwężenie gruczołów potowych dzięki czemu pot nie wydostaje się na zewnątrz i nie generuje nieprzyjemnego zapachu. Ale czy o to właśnie chodzi? Wydzielanie potu to naturalny proces organizmu dzięki czemu, wszelkie nagromadzone toksyny są wraz z nim usuwane na zewnątrz. Sole aluminium oprócz zatrzymania z potem toksyn, mogą mieć wpływ na powstawanie komórek rakowych i zachorowań na Alzheimera. Dezodorant Forever działa łagodząco
i antybakteryjnie, w naturalny sposób hamując namnażanie bakterii będących przyczyną nieprzyjemnego zapachu, bez zatrzymywania toksyn w środku. Dzięki temu nie zaburzamy funkcji organizmu, a zapobiegamy brzydkim zapachom.

Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą produktów dostępną w naszym
Aloesowym Centrum Zdrowia i Urody
ul. Lipińskiego 109
tel. 697 942 247

https://www.facebook.com/Aloesowe-Centrum-Zdrowia-i-Urody-363891694033945

aloesowe centrum

Artykuł sponsorowany
07-12-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym: