REKLAMA
REKLAMA

BIESZCZADY: 400-tysięczny gość w żubrzej zagrodzie w Mucznem (ZDJĘCIA)

BIESZCZADY / PODKARPACIE. Pani Monika z Łańcuta była 400-tysięcznym gościem, który odwiedził pokazową zagrodę żubrów w Mucznem, w ciągu pięciu lat mijających od jej otwarcia.

Licznik wejść zamontowany na bramie zagrody rejestruje liczbę odwiedzających.

W  niedzielne popołudnie 9 kwietnia bramę zagrody przekroczyło ponad 300 osób. Gdy wchodziła pani Monika z Łańcuta, licznik wybił 400 tysięcy. Pracownicy Nadleśnictwa Stuposiany przygotowali na tę okazję upominek, a całe wydarzenie zostało uwiecznione na pamiątkowej fotografii.

aa

Zagroda Żubrów w Mucznem jest jednym z najchętniej odwiedzanych miejsc na terenie Bieszczadów. Żubry odwiedzane są zarówno przez turystów indywidualnych, jak też wycieczki szkolne i turystyczne. Coraz bardziej popularne stają się tematyczne zajęcia edukacyjne dla zorganizowanych grup.

bb

Cieszymy się z tak licznych odwiedzin i zapraszamy osoby, które jeszcze nie miały okazji być u bieszczadzkich żubrów.

Centrum Promocji Leśnictwa w Mucznem zaprasza również do odwiedzenia pawilonu wystawowego, gdzie można podziwiać florę i faunę bieszczadzkich lasów. Jest to alternatywa na kapryśną pogodę i okazja do podpatrzenia tego, co można zobaczyć wędrując po lesie.

cc

Tekst i zdjęcia:
Monika Mizgała

13-04-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)