REKLAMA
REKLAMA

BIESZCZADY: Jechał zygzakiem, wymusił pierwszeństwo. Miał ponad 2 promile

BIESZCZADY / PODKARPACIE. Policjant ruchu drogowego w Ustrzykach Dolnych, jadąc do służby, zatrzymał 51-letniego kierowcę, który swoją jazdą stwarzał zagrożenie dla innych uczestników ruchu. Okazało się, że mężczyzna miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.


Do zdarzenia doszło w wczoraj przed godz. 12. Policjant ruchu drogowego ustrzyckiej komendy jechał do służby, gdy w Ustrzykach Dolnych na ul. Fabrycznej zobaczył pojazd, który wymusił pierwszeństwo, a styl jazdy kierowcy wskazywał, że może znajdować się pod wpływem alkoholu. Kierujący jechał tzw. zygzakiem. Funkcjonariusz, mając na uwadze bezpieczeństwo innych użytkowników drogi, wyprzedził samochód i zajechał mu drogę, zmuszając go do zatrzymania się.

Wezwany na miejsce patrol sprawdził stan trzeźwości mężczyzny. Okazało się, że 51-letni mieszkaniec powiatu bieszczadzkiego kierował mając ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Za popełniony czyn odpowie przed sądem.

Policjanci po raz kolejny apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o powstrzymywanie się od spożywania alkoholu i jazdy pod jego wpływem. Ryzyko spowodowania wypadku przez kierującego pod wpływem alkoholu jest duże i często staje się przyczyną wielu tragedii.

1

źródło: KPP Ustrzyki Dolne

16-03-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)