REKLAMA
REKLAMA

BIESZCZADY: Jechał zygzakiem, wymusił pierwszeństwo. Miał ponad 2 promile

BIESZCZADY / PODKARPACIE. Policjant ruchu drogowego w Ustrzykach Dolnych, jadąc do służby, zatrzymał 51-letniego kierowcę, który swoją jazdą stwarzał zagrożenie dla innych uczestników ruchu. Okazało się, że mężczyzna miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.


Do zdarzenia doszło w wczoraj przed godz. 12. Policjant ruchu drogowego ustrzyckiej komendy jechał do służby, gdy w Ustrzykach Dolnych na ul. Fabrycznej zobaczył pojazd, który wymusił pierwszeństwo, a styl jazdy kierowcy wskazywał, że może znajdować się pod wpływem alkoholu. Kierujący jechał tzw. zygzakiem. Funkcjonariusz, mając na uwadze bezpieczeństwo innych użytkowników drogi, wyprzedził samochód i zajechał mu drogę, zmuszając go do zatrzymania się.

Wezwany na miejsce patrol sprawdził stan trzeźwości mężczyzny. Okazało się, że 51-letni mieszkaniec powiatu bieszczadzkiego kierował mając ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Za popełniony czyn odpowie przed sądem.

Policjanci po raz kolejny apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o powstrzymywanie się od spożywania alkoholu i jazdy pod jego wpływem. Ryzyko spowodowania wypadku przez kierującego pod wpływem alkoholu jest duże i często staje się przyczyną wielu tragedii.

1

źródło: KPP Ustrzyki Dolne

16-03-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)