REKLAMA
REKLAMA

BIESZCZADY: Powiatowy Dzień Godności Osób Niepełnosprawnych (ZDJĘCIA)

BALIGRÓD, NOWOSIÓŁKI / PODKARPACIE. Dnia 17.05.2017 r. odbyła się uroczystość obchodów Powiatowego Dnia Godności Osób Niepełnosprawnych, którego organizatorem był Środowiskowy Dom Samopomocy w Gminie Baligród w miejscowości Nowosiółki.

Obchody rozpoczęła Msza święta w kościele pod wezwaniem Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Panny Marii w Baligrodzie, którą celebrował ks. Proboszcz Mirosław Augustyn. Po Mszy wszyscy uczestnicy wydarzenia udali się do Kompleksu  Rekreacyjno – Wypoczynkowego „ Natura Park” w Stężnicy, gdzie rozpoczęła się część oficjalna: powitanie gości przez Dyrektor ŚDS Nowosiółki Panią Edytę Wasylewicz, przemówienie Wójta Gminy Baligród Pana Roberta Stępień oraz zabranie głosu przez Posła na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Pana Piotra Uruskiego,  którzy w swych wypowiedziach zwrócili szczególną uwagę na wrażliwość i potrzebę godnego życia osób niepełnosprawnych. Zaproszeni zostali również przedstawiciele władz samorządowych oraz kierownicy wraz z podopiecznymi dziennych ośrodków wsparcia działających w powiecie leskim. Organizatorzy dziękują wszystkim darczyńcom, którzy przyczynili się do powodzenia tegorocznej imprezy.

Zaangażowanie i wrażliwość, wielkie serce otwarte na innych stanowi nieocenioną wartość i przynosi to co najcenniejsze – radość, szczęście i nadzieję.

4

materiały nadesłane

22-05-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)