REKLAMA
REKLAMA

Zostań wychowawcą podwórkowym! Startuje X Sanockie Lato Podwórkowe

SANOK / PODKARPACIE. Urząd Miasta w Sanoku rozpoczyna kolejny nabór kandydatów na wychowawców podwórkowych, którzy poprowadzą zajęcia w tegorocznej X edycji programu „Sanockie Lato Podwórkowe”.


Głównym celem akcji jest praca profilaktyczno – wychowawcza w środowisku otwartym na ulicy, ogródku, podwórku, boisku i innych miejscach spotkań dzieci i młodzieży.

Wychowawcy w swojej pracy będą wspomagani przez pedagoga ulicy oraz inne instytucje. Zajęcia odbywać się będą na świeżym powietrzu trzy raz w tygodniu po 2 godziny i będą mogli w nich uczestniczyć wszyscy, którzy się zjawią.

NIE BĘDZIE NUDY NA 8 OSIEDLACH!

Zapraszamy do współpracy osoby, które potrafią zorganizować interesujące zajęcia, mają umiejętność nawiązywania kontaktu z dziećmi, znają zasady pracy z małymi grupami, potrafią dobierać i prowadzić zabawy: ruchowe, rekreacyjne, muzyczne, plastyczne, rozwijające zainteresowania i zdolności. Zajęcia muszą być atrakcyjne i bezpieczne, a jednocześnie interesujące i dające możliwość przeżycia wakacyjnej przygody.

Osoby zainteresowane prowadzeniem zajęć wychowawcy podwórkowego zapraszamy na pierwsze spotkanie dnia 31.05.2017r. (środa) o godz. 15.30 w Sali Herbowej Urzędu Miasta.

Zdjęcie0224

źródło: materiały nadesłane

22-05-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)