REKLAMA
REKLAMA

Zostań wychowawcą podwórkowym! Startuje X Sanockie Lato Podwórkowe

SANOK / PODKARPACIE. Urząd Miasta w Sanoku rozpoczyna kolejny nabór kandydatów na wychowawców podwórkowych, którzy poprowadzą zajęcia w tegorocznej X edycji programu „Sanockie Lato Podwórkowe”.


Głównym celem akcji jest praca profilaktyczno – wychowawcza w środowisku otwartym na ulicy, ogródku, podwórku, boisku i innych miejscach spotkań dzieci i młodzieży.

Wychowawcy w swojej pracy będą wspomagani przez pedagoga ulicy oraz inne instytucje. Zajęcia odbywać się będą na świeżym powietrzu trzy raz w tygodniu po 2 godziny i będą mogli w nich uczestniczyć wszyscy, którzy się zjawią.

NIE BĘDZIE NUDY NA 8 OSIEDLACH!

Zapraszamy do współpracy osoby, które potrafią zorganizować interesujące zajęcia, mają umiejętność nawiązywania kontaktu z dziećmi, znają zasady pracy z małymi grupami, potrafią dobierać i prowadzić zabawy: ruchowe, rekreacyjne, muzyczne, plastyczne, rozwijające zainteresowania i zdolności. Zajęcia muszą być atrakcyjne i bezpieczne, a jednocześnie interesujące i dające możliwość przeżycia wakacyjnej przygody.

Osoby zainteresowane prowadzeniem zajęć wychowawcy podwórkowego zapraszamy na pierwsze spotkanie dnia 31.05.2017r. (środa) o godz. 15.30 w Sali Herbowej Urzędu Miasta.

Zdjęcie0224

źródło: materiały nadesłane

22-05-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)