REKLAMA
REKLAMA

BIESZCZADY: Szukali amunicji, znaleźli też nielegalną bimbrownię (ZDJĘCIE)

BIESZCZADY / PODKARPACIE. Aparatura do produkcji alkoholu oraz duża ilość wysokoprocentowych wyrobów alkoholowych, została zabezpieczona przez leskich policjantów jako dowody przestępczej działalności mieszkanki Bukowca. Policjanci podczas przeszukania domu znaleźli również nielegalną amunicję.

Kilka dni temu policjanci wydziału kryminalnego z Leska ustalili, że w jednym z domów w miejscowości Bukowiec może być przechowywana nielegalna amunicja. Policjanci faktycznie znaleźli we wskazanym miejscu 15 sztuk amunicji różnego kalibru, do której posiadania przyznała się 42-letnia mieszkanka tej bieszczadzkiej miejscowości.

W budynku gospodarczym na tej samej posesji funkcjonariusze ujawnili aparaturę do produkcji alkoholu. Zabezpieczyli 300 litrów gotowych do sprzedaży wyrobów alkoholowych, przechowywanych w 25-litrowych pojemnikach z nazwami i cenami. Z policyjnych ustaleń wynika, że mieszkańcy posesji z produkcji i sprzedaży alkoholu zrobili sobie stałe źródło dochodu.

W sprawie prowadzone są dalsze czynności.

303-123551

źródło: KPP Lesko

07-03-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)